Herkes kendi memleketinin takımını tutsa onun maçına gitse ülke futbolunda gelişir mi?

İstanbul takımını kendi şehrinden fazla sevmek nedir arkadaş bende bir İstanbul takımı tutuyom belki ama sadece tv'den stada sadece 1 kez gittim ama kendi ilçemin amatör lig maçlarında kaç saatlik deplasmanlara gittim..

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Gelişmez bence bu takım tutmak işi değildir aksine genç yaştan öğrencileri spor konusunda eğitmek ve devletin spora destek vermesi ile olabilecek bir iş :) O kadar basit değil yani

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Memlekette yasasaydim butun maclarina icerde giderdim ama cok uzaklardayim İstanbul dogdum buyudum ve sehrimin takimi türkiyede en cok taraftari olan takim galatasarayi tutuyorum karadeniz takimlarida yensin isterim.

0|0
    0|0
    • ordulular çok tutkulu maşAllah maçlarda ben onlardan çok bağırdım millet oturmuş çekirdek yiyodu taaaa ki ordu-samsun maçında trabzon kümeye diyi bağırınca oturdum yerime kamera filan çekerde ordulu bilirler beni diye :))

• Ha ha :) bagircan tabi okudugun sehir bende citlerim ordu maclarinda nolmus avrupa seyircisi gibiyiz :) trabzonla bizim zorumuz yokda buyuk ihtimal samsunun gazina geldik :) ordunun karadenizde tek zoru annemin memleket giresundur ztn onunda seveni yok :)

Kızlar Ne Diyor 2

• GALATASARAY varken şehir takımı tutmak google chrome varken explorer ile araştırma yapmak gibidir :Dasfda

0|1
    0|1
  • Memleketimin takiminin maclarina 2 yil onceye kadar hep gittim simdi de gidiyorum firsat buldukca. Zaten o da stslde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...