Baldır eritilebilirmi hangı dıyet ya da spor hareketlerıyle? bilenler lütfen yazsın?

baldır eritilebilirmi hangı dıyet ya da spor hareketlerıyle? bilenler lütfen yazsın

Güncellemeler:
bacak kasım oldugu ıcın hos bulmuyorum kası bıraz ufaltmak ıstıyorum bu yuzden yardımcı olursanız sevınırım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• evet ve bırcok hareket var

0|0
    0|0
    • bıldıklerını soyleyebılırmısın?

Erkekler Ne Diyor 2

• bisiklet sürmeni tavsiye ediyorum şu an ben yapıyorum etkisini gördüm baldırları inceltiyor.

0|0
    0|1
    • kas olusmazmı bu sekılde

• pedalleri sertleştirme olmaz en hafifte sür spor salonunda veya dışarıda en etkili yol bu. Ben 108 kilodan 72 kiloya düştüm üniversite sınavları falan iki yıl ugraştım 72 den 90 a çıkmıştım pantolonum baldırlarımı sıkıyordu bisiklet sayesinde sıkıntımdan kurtuldum 90 dan 85 e indim simdi en etkili yol baldırda bisiklet sonrada elipstik bence

• pisiklet sür fbli fıstık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canim herbelife die bir urun var oraya gidiosun hemen hemen heryerde var onlar yuzlerce ulkede kullanilio hakkindada pek sikayet yok vucut kitle oranini yag oranini hassas terazilerimi ne var kas kilondan yag kilona ayri ayri herseyini olcuyolar yasina oranlar ne fazlaysa neren fazlaysa bolgesel zayiflamada yapiolar baldirsa baldir gobekse gobek nerenden sikayetciysen duzenli kullaniosun ve cok dinc oluosun annemde kullandi iki hafta icinde etkilerini gosterio arastirabilirsin kullananlarla konusup herbelife ofisine gidip danisabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...