Galatasaray Şampiyonlar Liginle 4-4 lük?

G. Saray Şampiyonlar Liginde 4-4 lük dolu dizgin devam ediyor :( :/ :)
(Arsenal den 4 B. Dortmund dan 4 yiyip atamamak)

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bugün ki Partizan Beşiktaş maçını kim kazanır diyosunuz?

Güncellemeler:
Snajderin sniopper i mi? Reus un Snipper i mi? :D

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

• ya adamlar canavar gibi oynuyordu. resmen tek kale. antreman mı yapıyorlardı acaba?

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sene icin normal sonuclar ama ins uefaya gidicez inaniyorum. Besiktas kazanir gibi.

0|1
    0|0
    • Eyvallah İnşallah kazanıcaz ;) Sana sorayım bide burada hiçbir G. Saraylı kabul etmiyo Şuanda en iyi takım oyunu oynayan takım BJK değilmi? anlık konuşuyorum bak...

• @Bendiss ile konuşmalarımıza bakar mısın? @Bendiss kusura bakma sevdim seni :D tipik kabullenmeyen GS lilerdensin :) sevdim seni kavga etmiyoruz yanlış anlama emi? ;) :))

• Yok kabullenmek lazim goz var sonucta bjk iyi oynuyo.

Kızlar Ne Diyor 2

• 4-4 lük haklısın da, bir tane atmıştı sanki : )

1|2
    0|0
    • o 1-1 i saymıyoruz anderlech maçını o maçta kötüydüler 1-1 bitti :/ :))

• Burak alamadığı maç mı var bazı hakemler yiyor bazıları yemiyor. :) Zaten 1-0 önden başlıyorlar, saymayalım :))

• :D Dünkü maçta bir gol pozisyonu yoktu G. Sarayın olsaydı o zamanda alırdı :D Snajder uzaktan niye avlayamadı? Fener maçı gibi? sadece havladı :D

• Reus un golu muhtesemdiiii :D baska bişey hatırlamıyorum Reus un sacına bakmakdan izleyemedim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Neyse bu aksam Turkiyenin yüzünü güldürmek bize kaldi

1|2
    0|1
  • Daha Şampiyonlar Ligi atmosferi nedir bilmeyenler 2 maç kaybettik diye havalara uçmasın bu kadro Madride ecel terleri döktürdü Juventusu Şampiyonlar Ligi'nden dışarı attı Chelsea ye karşı Arenada tek kale oynadı demekki sorunun büyük kısmı Prandellide.
    Herkese gerekli cevabı vereceğiz

1|0
    0|2
    • Avrupada daha iyisini yapan çıkana kadar Türkiyede tek takım var o da GALATASARAY dır Beşiktaşlı olarak söylüyorum bunu ama kardeşim bu sene gerçekten çok kötüsünüz bireysel olarak tek tek futbolcularınız muazzam super ama TAKIM olamadınız yazık çok yazık gerçekten... Kötünün iyisi diye tabir varya 5 kuruşluk BJK yani biz en iyi takımız şuanda kabul etsenizde etmesenizde olay bu...

• Peki :D Size bol yemeli günler bir 4 daha bekliyoruz emmisi :D

• Galatasarayla bu şekilde dalga geçemezsin Türkiye ne gördüyse Galatasaray sayesinde gördü bunu kabul etmişsin zaten ve bu doğrultuda dalga geçmen seni komik duruma düşürüyor ben zaten Galatasaray ın bu sene iyi olmadığını kabul ediyorum ama oynadığımız takımda Dortmund. Şu anda Dortmund dünyadaki her takımı yenebilir ama Galatasaray ın bu şekilde yenilmemesi lazımdı

• Şanslılar yine çünkü Dortmund eski Dortmund değil.. eğeri Levandowskili halleri olsaydı dün akşam şampiyonlar liginin ilk çift haneli skoru olurdu 10-0 veya 12-0 biterdi abartısız söylüyorum.. Galatasaray kadro olarak artık bence büyük takım değil.. bu arada Galatasaraylıyım ama gerçek bu aynı 8. bitirdiğimiz yıl gibi oldu takım..

0|1
    0|0
    • Gerçeği söyleyebilen tek GALATASARAYLI Numuneliksin kardeşim tebrikler :) Şuanda Takım oyununu en iyi TR de oynayan takım BJK mi değilmi?

• Doğru bak Pandev. Telles bir numaralarını görmedik Bruma Bruma dediler o da boş

• Burdisso geldi boş, Ontivero, Umut gündoğan, Hajroviç birkaç tane daha var böyle hepsine boş yere para verildi ve çoğu gitti bu saydıklarım Dünyaca ünlü Mancini efendinin boşa para harcatması.. Prandelli de bunlar gibi birsürü getirdi.. artık bitmiş yaşı ilerlemş Olcan Galatasaraya geliyor.. Yasin öztekin, Xemaili, Pandev bunlar anadolu takımlarında iyi oynayabilir Galatasaray seviyesinde değiller ben bu kadroda hırslı aslan gibi koşan oyuncu görmedim az birşeyfutbolu takip eden normal bir vatandaşı götürüp hoca yap Galatasaraya Prandelli ve Manciniden daha isabetli transfer yapardı..

• Takımlar arasındaki farkı görememin sebebi herhalde gözlükten kaynaklı dayı.
    Partizan dediğin mahale takımı. Dortmund her sene yarı finali zorluyor keza arsenalde öyle.

1|1
    1|2
    • Dayım bizim ARSENAL maçlarını izlemedin galiba? Ben körüm eyvallah ta sende BALIK hafızalısın? ;/ maalesef..

• Lütfen susalım yaaa en iyi sizsiniz Barcelona Real de kim? :)) Lütfen sıusalım Tek Büyük GS ;)

• yav hee heee

• açılan pankarttan sonra alınan skor trajikomik oldu:)
    ben avrupa ligi şansını da pek görmüyorum zira anderlecht bu kadar averaj takımı olmaz:))
    bugün kartalımın günü inş hayırlısıyla alacaz maçı ama zor maç kabul etmek lazım:)

1|1
    0|0
    • Zor ama imkansız değil 3c atacağız ama TOLGA kaç yer ondan şüpheliyim :/ 3 ten az yerse yeneriz ;) :))

• imkansız değil zaten sadece kolay lokma değil partizan ama zor da olsa alacağımıza yürekten inancım tam bir beşiktaş taraftarı olarak futbol bizim işimiz:))

• defans hattı çok kötü inanki Beşiktaş play off turunu geçseydi hiçbir gruptan çıkamazdı çünkü asteras tripolis ile berabere kaldı.. asteras tripolis bana göre vasat bir takım.. dortmund dediğin takım bayern munich gibi takıma 3 atıyor kardeş.

0|0
    0|1
    • Ben çok iddalı değilim... Sen BJK nin maçlarını izlemöiyorsun ve G. Sarayın başarısızlığına bahane arıyorsun Aresteras maçını izledin mi? tek kale maç 1 pozisyon 1-1 arsenal maçlarını izledin mi Beşiktaşın? şansızlık... Peki Tottenham maçını izledin mi? İzlemediysen izle izlediysen de düzgün yorum yap :) biz çıkamasak bile arsenalden 4 yemedik enazından ;) Bu kadar kolay lokma olmazdık sana şunu söyleyeyim G. Saray ın kadrosu bireysel olarak tek tek SUPER ama takım değilsiniz... NOKTA

• son şampiyonlar ligi şampiyonu dortmunu 2-0 yeniyoruz ve tarih yazıyoruz..

• Ben mazinize biley dedim mi? hatta şimdi bile diyorum AVRUPASARAY ama takım değilsiniz bladerim...

• ahahah 4-4 lük tespitin bir tarafına koymuşsun kardeşim tebrik ederim bjk alır bence maçı

0|1
    0|0
  • Beşiktaşa başarılar dilerim inşallah bol gol atar

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/4R3lVY.jpg

Diyorum başka da birşey demiyorum

0|1
    0|0
  • Türkiye de futbolun bittiğinin kanıtıdır

1|0
    0|1
    • Evet ama G. Saray ve Fener bu sene çok kötü en iyisi BJK takım olma yönünde ve onlarda şansız 2 maç tek kale zorla berabere kalıyoruz En iyi takımın hali bile avrupada içler acısı :O

• Türk Futbolu gerçekten içler acısı... :(

• Bende göremiyorum :/

• Fener ve Beşiktaşlılar siz Gavurmusunuz Galatasray olmuş olmamış türk takımı sonucta Avrupada Türkiyeyi destekliyor en azından fenev gibi ike yapmıyor çarşı gurubunun hayranıydım ama artık onlardan d tanıyorum reziller ben sizin gibi karektersiz olamam Türk takımıysa Türk takımını desteklerim

0|0
    0|0
    • Sayın BOY sadece takımın durumunu söylüyorum Yukarıda dedim zaten üzücü durum tabi ki G. Saray ı desteklemeyen Şerefsizdir kendi payıma konuşuyorum ;Türk takımı elbette ama biz arsenale elendiğimizde o arsenal gelse biz 3 ataruız yeneriz dedi bazı G. Saraylılar çıktı grubunuzda bak gör dediler öcünüzü alacağız ama ÖCÜ oldular yazık sizi ve Türk futbolunu bu hale düşürenler utansın :(

• Arsenal i desteklediginiz günleri çabuk unuttunuz sagda walcottuyla solda cazorlasiyla hee sizin gibi renklilerden adam olmaz asıl

• 4-4 lük devam etmez yakında 5-5 lik oluverirler. Adamların uefa kupası var ne de olsa. Puhahaha

0|0
    0|0
  • Mazisinde rezillikler yatan, şampiyonlar ligi müziğini unutmuş insanlar sussun

0|1
    0|0
    • Varol kanka

• Ben süperz demedim ki? Ama sizde mazinizi mumla arıyorsunuz ve şu an itibari ile G. Saray takım değil buda bir gerçek...

• Yoo biz hala süperiz ve mazimizi aramiyoruz başarılar gelip geçer bak barcelona ya 5 yıl boyunca tüm dünyayı ezip geçtiler şimdi ise kötüler anlatmak istediğim başarı değil namus şeref önemli geride ne bıraktıgın önemli bilmem snlatabildim mi. Ha bu arada unurmadan söyliyim Abdurrahim Albayrak geri geldi artık korkun bizden... eyvallah akcora90 tüm galatasaraylılar varolsun

• bir beşiktaşlı olarak çok üzüldüm

0|0
    0|0
  • gün gelecek bjk gibi sekiz yiyecek belki

0|0
    0|0
  • 2 maçta 8 yemek iyidir TEK MACTA 8 YEMEKDEN #SINCELIVERPOOL

0|0
    0|0
    • ama biz 1 defa 8 yedik rezil olduk siz seri ye bağladınız anam 4 4 4 4 4 4 sıradaki 4 4 4 :D :D

• Aşağılık psikolojisi dostum seninki ben 2000 yili dedim mi surda

• olabilir... Ama kardeş sizde de kabullenmemek var yahu... :O

• Lıverpool 8 jimnastik klube 0 bu ülke bu rezıllıgı yaşadı kardes gozlukler olmamış

http://m.youtube.com/watch?v=FmZEqrcUVls

0|0
    0|0
    • yaptığım yorumlara bakar mısın? Rica edersem ;)

• Şunu paylaşmadan önce Beşiktaş'ın o zamanki kadrosuyla Galatasaray'ın şuanki kadrosunu da bir kıyaslasaydın keşke.

• Oyuncuların suçu yok. Teknik adamın yaptığı sistemde sıkıntı var. Tercih ettiği oyuncularda sıkıntı var. Pandev ve alex telles kötü.

Muslera * Chejdu - Semih- Koray Günter - Emre- - Melo - Bruma - Olcan - Snijder - Umut ve burak

3 stoper - orta göbek melo ve emre - onun sağında bruma solunca olcan - forvet arkası snijder - forvet umut ve burak böyle bile oynasa daha atak bir futbol görürdük.

0|0
    0|0
  • Normal. Diğer yıllar şanslıydı. Bu yıl erken havlu attı. Hepsi bu.

0|1
    0|0
    • Ama gerçekten en azından o kadar fark yemesine rağmen Avrupa ligi şansı var... :) 8 taş diyenlere 4 4 lük cimbom lafı iyi değil mi? :)) Süper Cimbom 4-4 lük :D

Yükleniyor...