Vucut geliştirme yapan arkadaşlar bakarmisiniz?

Arkadaslar VG ye başladım yas 21 kilo 61 boy 173 dymatized super mass ve üniversal amino 3001 sipariş verdim nasıl kullanmalı onerirsiniz antrenmandan önce yemek yemelimiyim falan bir yazarsanız memnun olcam

Güncellemeler:
La dikkat çekmesi için illa onla yattım buna açtım buna verdim mi dememiz lazim

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Nerede bu vücutçular kimse yazmamış :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• bunları kullanma kadınlık hormonunu artırırsın her sabah yumurta iç bıldırcın yumurtası yoksa kısır olursun

0|0
    0|1
  • Antremandan 2 saat önce yemek yemiş ol, tok karnına gitme idmana. İdmandan yarım saat önce 4 tablet amino spor sonrası 4 tablet aminoyu karbonhidratla tüketebilirsin. Yağlı sütle yapmanı tercih ederim. Kolay gelsin dostum.

0|0
    0|0
  • Aminoyu spordan yarım saat once al Mass gaineri de spordan hemenn sonra al yemek yeme işide spordan 1-1.5 saat once ve spordan sonra kilo almak istediğin içinde bol karbonhidratlı beslen

0|0
    0|0
    • usta herkes farkli bişey söylüyo bu amino 3001 servisi 1 tablet diyor idmandan once 1 tane sonra 1 tane diye yazıyor aciklamasında en ıyısı nasildir

• hocam dogru diyosunda ben hayvan gibi yemek yiyorum öyle cips kola vs de yeyip içmem yaglı seyler pek tüketmem ama kilo alamiyorum hiç sade göbek cikiyor okaadar

• Normal zmanda yemek yedigin zaman o yemek vucuduna paylastirlmadan gidior fakat kas calistigin zaman vucudun yedigin yiyeceklerin proteinlerini filan kasa pompalıyacak boylece kastan kilo alacaksin supplementlerin kalorileri kaliteli olmadigi icin ben sana gercek besinlerden al diyorum

• Antreman öncesi yemek ye zaten, amino spor sonrası 2 tane, super mass spor sonrası alabilirsin. Spor öncesi 4 spor sonrası 4 amino alınmaz hastanelik olursun

0|0
    0|0
  • fazla kullanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...