Arkadaşlar cok pişmanım, üzgünüm

arkadaşlar bunda 15 yıl evveldi ben istanbulda fenerbahçede askerdim ve özamanlar bir sevgilim olmuştu carsı izinlerinde buluşup konuştuğumuz askeriz sonuçta hani ilişki falan yaşamak nerde bi kaç ufak öpüşmek haricinde ama benim sorunum cinsellik değil özamanlarda o kız beni ben okizi sevmiştim kapalı çok hoş biriydi ve benim özamanlar maddi durumum kötüydü cep teli ev teli bizde yoktu ben özamanlar askerden önce çalıştığım atölyenin telini vermiştim ve ben çok parasız kalmıştım askerliğim biterken hani teskere parası derler sivil kıyafetler alır giyersin benim alacak param yoktu ve bu kız bana kolundaki bileziği bozdurup kuruşuna dokunmadan verdi ben aldım geri ödemek koşuluyla ama buraya geldim eski iş yerimde ise başladım bu kız nişanlanmış evlencekmiş ve bileziğini istedi tamam dedim osirada ustamla anlaşamayıp ben işten ayrılıp kendi işimi kurdum ve kızla koptuk ama allahta biliyorki ben o paranın fazlasını o kıza ödeyecektim bu bende 15 yıldır vicdan azabidir onun yaşadığı sıkıntıların kaynağı ben oldum ailesine ne anlattı ne diyebildi bilezik için inanın suan öğünler geri gelse 5 bilezik parasını ona iade eder o sıkıntıları yaşatmazdım ama bunun bide ahiret tarafı ve vicdan var ne yapıp rahatlayabilirim yada allahın rızasını kazanabilirim

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aramaya dewam et belki bulursun bulamassanda onun adına bi hayır işle bence.

0|0
    0|0
    • ismini dahi unuttum hocam ozamanlarki aklımla şimdiki aklım bır degılkı ozamanlarda kızın parasını aldık marıfetmıs gıbı gelıyordu ama allahım insallah affeder

• rica ederim abi ne demek en kısa zamanda halleder rahatlarsın umarım.

Kızlar Ne Diyor 1

• bana o kız hakkında tek tuk bılgı ver ben anında bulurum:)cıddıyım bak ınsan ısteyınce herseyı yapar uzulme bozsuna Allah göruyo senın nıyetını sonucta..

0|0
    0|0
    • kapalı babası marangozdu ümraniyede oturuyordu ismini bile unuttum :(((

• ben izmirdeyim o istanvbulda bıde nerden bulacagımkı evlenıp barklanmıstır ama en guzelı o paranın degerı kadar parayı hayır işlerıne vermek olacak sanırım

• hayır bence ne yaparsan yap onu bul kı ıcın rahat etsın:(

Erkekler Ne Diyor 1

• üzerindeki tam olarak kul hakkı değil, Netice de bu kız bu parayı kendi isteğiyle vermiş. Ama zamanla istemiş. Aslında ilk verdiği niyet önemlidir. İlk olarak borç maksatlı vermişse elbette hak'tır. Ama durum şuan kıza ulaşamama problemidir. Kaldı ki ulaşsan bile bunu gizli vermek zorunda kalacaksın, bu da kızın kocasının hakkına girmesine neden olacak. Eğer mümkün değilse, bu paranın tamamını ama fazlasını değil, Tamamını bildiğin tanıdığın, güvendiğin, gerçekten ihtiyaç sahibi olan birine vermen gerekiyor. Tevbe edin. Allah tevbe edenleri sever.

0|0
    0|0
Yükleniyor...