Galatasaray bizi rezil ediyor avrupada?

Yabancı arkadaşlarım alay ediyor Türk futboluyla :( sizcede öyle değil mi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle keşke hic katilmasaydilar

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• bunun tek sebebi 4. yıldız. gelenden gidenden 4 yiyelimki 4. yıldız aklımızda kalsın diyorlar

0|1
    0|0
  • biz genel olarak Türk futbolu için söylüyorum ne zaman para için oynamaktan vazgeçer başarılı olmak için çalışırsak ancak o zaman başarılı oluruz bu kafayla bizim takımlardan hiç bir halt olmaz

0|0
    0|0
  • Biz en azindan men edilip avrupada sikecii diye anilmiyoruz grubumuzda sıfırda cekmiyoruz..

0|0
    0|2
    • Ispatlanmis bir sikenin neyini akliycaksiniz acaba sence ortada bir kumpas olsa fifa uefa vs bunu bugune kadar ortaya cikarmazmi siz arkanizda tff ile beraber bir seyleri basarmaya calismaya devam edin zaten baska birsey yapamazsiniz yildirim Demirörenin fb yi nasil destekledigini cümle alem biliyo

• Yeniden yargılanma demek Fener için zafer demektır :D cemaat ile bir olup sahte belgelerle Fenere kumpas kuruldu aynen Türk ordusunada kurulduğu gibi ama artık GERÇEK belgelerle yargılanaanacak Aziz baßkan Feneri bitirecez derken Türk futbolunu bitirdiniz 3 senede ama kimsenin ahı kimsede kalmaz :D

• Siz böyle kendinizi kandirmaya devam edin aziz yildirim size kopekler desin siz yarabbisukur diyin tayyiple işbirliği yapsin arasi acikinca ben Atatürkçuyum vatanseverim desin siz inanin silah ve uyusturucu kacakcisi birinin vatansever olmasida ayri bir ironi ama sana bir konuda katılıyorum kimsenin ahi kimsede kalmaz.. ben bu mevzuyu daha fazla ilerletmek istemiyorum ama keske herkes benim gibi takimlara saygili olsada dalga gecmese hakaretler etmese sonucta avrupadayiz ben yarin gidip Bjk yide desteklicem Ts yide gel gorki sizin gibiler yuzunde Türk futbolu asla gelismiycek..

• Gs turkiyenin avrupaya acılan kapisi bunu aklından bir an çkarma

0|0
    0|1
  • yani öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...