Kilo vermesem ama spor yapsam?

Fitleşsem yani biraz, göğüslerim büyür mü küçülür mü değişmez mi?

Göğüs kası çalışmam muhtemelen ama biraz kol çalışıcam, ihtiyacım var

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Detaylı bilgiyi göğüs ve meme büyütmeyle ilgili bu yazımda bulabilirsiniz: www.bodytr.com/.../...me-hareketleri-programi.html

Başarılar.

0|0
    0|0
  • Göğüslerinin İlla büyük olmasına gerek yok takıntı yapma ben mesela asla ve asla dert etmem böyle bişeyi

0|0
    0|0
    • Ya aslında merak ettim biraz, tam normaller şu anda daha küçülürlerse beğenmeyebilirim, çünkü zaten zayıfım 43 kiloyum, hani çocuk gibi dururum boyum da 1.55

• Şu an aşık olduğum kız 160 42 kilo çocuk gibi de olsa bana dünyanın en güzeli o. kafandan at bunları bütün kızlarda az veya çok göğüs var sonuçta bunun büyüklüğü taktığınız kadar önemli değil rahat ol şişman olmadıkça eminim güzelsindir sende canını sıkma kendi değerini bil

• salakmısın sen spor yaparsan göğüsün küçülür ğöğüs dediğin ya tabakası :))9 erir gider vidut geliştiren kadınları görmedinmi kas olmuş erimiş gitmiş minnacık kalmışş

0|0
    0|0
    • Ama göğüs kası gelişiyor sonuçta yağ bölümü gidiyor ama biraz kas altı silikon etkisi yapıyor

• Doktor olmadım henüz, nasıl olsa doktorların geri zekalı olduğunu düşünüyorsun, sen daha iyisini bulursun

• sigara içmiyosan alınma bide vatandaşla aranı iyi tutucanyardımcı omaya çalışmalısın cin gibi ol

• Göğüslerinin üzerinde şınav çek. İşe yarar :D:D

0|0
    0|0
  • goguslrn hayir buyumez, ama wucudn daha bir fit gorunuse sahip olur

0|0
    0|0
  • boyun kilon kac? anlasılan kilolu bir bayansınız. kilo vermeyince sporun anlamı ne? yag kas oranı değişmedenden spor mu yapılıyor anlamadm soru sacma olmamıs mı?

0|0
    0|0
    • 1.55 e 43 kiloyum

Kilolu olduğumu nerden cikardin

• Kilo vermeden yağ kas orani değişebiliyor

• İyi olur efendim.

0|0
    0|0
  • Göğüs kası kesinlikle çalış :D l*n midemiz bulanıyor sarkık görmekten :D yetr ln :D

0|0
    0|0
  • Çok büyümez ama biraz diklesir farki baya anlasilir

0|0
    0|0
  • büyümez sıklaşır

0|0
    0|0
    • Aslında çok küçülmesin istiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...