Galatasaray taraftarı bazı şeyleri anladı mı?

Öyle bir sene basit gurup gelmekle, ertesi yıl da patates tarlası gibi zeminde juveyi şansa 1 gol atıp yenip çıkmakla başarılı takım olunmuyor. Bak adam gibi gurup geldiğinde böyle tecavüze ederler. Kadroları sizin 4 te 1 değerindeki takımlar bile sizden daha güzel futbol oynuyorlar. En azından bundan sonra biz her sene grupları geçiyoruz demeye utanırsınız.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Anlamıştır diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Turk takımlarının hangisi basarılı avrupada türkiyede futbolun içine ettiler zevk vermiyor artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tamam da sanane mk :D

0|1
    0|0
  • Eleştirmeni etmeni anlarım da, böyle düşmanmış gibi konuşmanı anlamam.
    Kalkmış UEFA' ya gitmiş bir Türk takımı hakkında, bizi temsil eden bir Türk takımı hakkında, yapıcı eleştirmek yerine, seviyesiz bir yorum yapıyorsun.
    Boş polemik.

0|0
    0|0
    • Bu iş Galatasaray Fenerbahçe ile olmuyor. Eskiden Galatasaray tam bir Avrupa takımıydı sonradan onlar Fenerbahçenin taktiğini uygulamaya başladı. Nerde avrupada çürük çarık pahalı futbolcu var topla getir, sonra da genç Türk yeteneklerine forma şansı verme Sonra böyle dünyanın parasına (kadro değeri avrupada 28. sırada) kurduğun takım böyle başarısız olur.

• Bu dediğine katılıyorum, sorunu bu yönde dile getirseydin çok daha iyi olurdu.

• Türkiye takimi olarak galatasarayi desteklemeliyiz voyle yapmayin bende gs taraftari degilim ama yabanci takimla mac yaparken sonuna kadar Türk takimini desteklerim. Noldu 4 gol yediniz sansa attiniz hikayesi yapma

0|0
    0|0
  • Türk Futboluna 6 yıl Avrupayı yasak ediceksin kendimizi toparlıyacagız sonra Avrupaya açılırız. YOksa bir b*k olmaz bu ülke futbolundan kimse hikaye anlatmasın yeni jenerasyon hiç yok

0|0
    0|0
  • Haklısın :)

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olmaktan utanıyorum

0|0
    0|0
  • anlamışardır

0|0
    0|0
  • Bizim UEFA kupamiz var