DORTmund, DORTmund?

Bugün GS, iç sahada BORİSSİA DORTMUND'a 4-0 yenildi. Uyku tutmadı, Alamanya'da kaç yer sizce? Ona göre İddaa'da skor oynayacağım...

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Gs yenildi mi?

0|0
    0|0
  • Gizliden cikip oyle yazsaydin ya o nur yuzunu gorelim. Tabi fake acmadiysan 😊😊😊😊😊

0|0
    0|0
  • Prandelli yuzunden..

0|0
    0|0
  • galatasaray zaten derbiyi sans eseri kazandi. Yani takim kotu oturmamis. Dortmund kendi evinde tabiki kazanir beraberlik zor galataya

1|5
    0|0
    • yorumu kes futboldan anlayan kız

• kendileri kazaninca boburlenir kaybedince tahamul edemez ama baskasinin maglubiyetiylede iyi dalga gecerler

• aynen kardeşim...

• Gitmis bide hesap acmis issiz

0|1
    0|6
    • ikile canım hayde

• işine gelmiyorsa yorum yapma, git bir bardak SOĞUK SU iç :D:D ZUahahahah

Erkekler Ne Diyor 19

• ben bir fenerli olarak rezil etti bizi gala ya, ben gala yi tutuyodum onada para basmistim yakti beni, burada almanyada hc alir dortmund ama para vermez bir on verir

0|3
    0|0
    • 7+ skor oynacağım, tutar mı kanka? ;) bunlara ne oynuyon, hata yapmışın

• hata yaptim haklisin yedi ust olmaz yanilma bence ust olur yani iki bucuk gol

• tamam kardeşim

• en az 6

0|2
    0|0
  • 6-0 olur heralde kanka

1|3
    0|0
    • o şeref bizim, 7+ da anlaşalım :))

• Seni mi kırıcam kardeşim. Bir dortmund faciası vol 2 ndjdjdjdjdj:D

• çok fark beklememk lazım. Çünkü dirençli ve inatçı gitcekler. 5-0 falan :D:D:D

0|2
    0|0
  • Reus hat trick yapar orda.))

0|2
    0|0
  • bu prandelli takımın başında olduğu sürece 5-6 yer. ayrıca bugün drtmund'un kazanmasına sevinen herkesin * yunanistan bizim geçti sıralamada seneye hiç takım gönderemicez bu gidişle şl'ye.

0|2
    0|0
  • Dört dörtlük mac oldu

0|0
    0|0
  • ne olucağı bilinmez 5 deriz 6 olur 2 deriz hiç yemez ama yenemez beraberlikte olmaz adamların performansına bağlı :) galatasaraylıyım çokta dalga geçmeyin türk takımlarının bu halde olmasına üzülmemiz lazım

0|0
    0|1
  • 7+ oyna keyfine baqqq :D

0|1
    0|0
  • Sayin prandelli artik bir git be abi

0|1
    0|0
    • gitmesin yaw, daha iyi böyle :D

• Eziksiniz kardesim aliskinsinizda biz kaldiramiyoz turkiyenin gururu olan bir takimi boyle gormeye

• tamam

• Golleri kim aitti ben bakamadim

0|1
    0|0
    • abumeyang (2), reus, ramos

• Saoasin Galatasaray savunması gizli forvetlere karesi çok zaafi var her top defans arkasinda

• aynen..

• Fener Galatasaraydan 2 yedi, Galatasaray dortmunddan 4 yedi. Bu demek oluyor ki dortmund fenere 8 atar. Pardon, siz şampiyonlarin ligine gidemiyorsunuz degil mi. Kusura bakmayın yaa

0|0
    0|1
    • senin o yüksek zekanı sevsinler, hadi sütünü iç yat evladım :)

• Evlat dediğin senin gibi 10 tanesini cebinden çıkarır dikkatini çekerim:)

• tamam

• 0|0
    0|0
    • iki maçta 8 gol yiyen takımdan bir hayır gelmez... arsenal deplasmanda 4 atar

• Haha rezil ettiler rezil bizi arsenal 4 koyar bunlara bunlar da derki Sneijder nasıl gol Attı puhaha😄

• 6 demekki bize özel. 9 tane filan atsaydilar iyiydi

0|1
    0|0
  • Ne bıcım adamlarsınız arkadaş siz ya

1|0
    1|1
  • ben üst vermiştim bu maçaaa diğerinede üst vericem

0|0
    0|0
  • 10 bas

0|0
    0|0
  • Sneijder acıttı di mi? Acıtmasa el şeyiyle gerdeğe girmek neden?

0|0
    0|4
    • 10 KİŞİLK RAKİBE KARŞI, ÜSTELİK SAKAT KALECİYE RAĞMEN 88'DE ATILAN ŞUTLA GALİP GELMEYE BU KADAR SEVİNMEK NEDEN? 6'NIN ACISI HALA DURUYOR SANIRIM :)

• ZATEN 10 KİŞİYLE ZAR ZOR YENİYORSUNUZ, BİR DE DÜNYA ŞAMPİYONU OLMUŞ GİBİ SEVİNİYORSUNUZ... :D Sahada kupa kaldırsan ne olur, o kaldırdığın sahadan 6 taneyi yediniz, TOKİ ARENA'nızın açılışını da bizimle yaptınız... daha büyük bir acı var mı bundan başka :D?

• +9 Çinçonlu Teselli itemleri :D

• 5-6 TANE yesinlerde akılları başına gelsin

4 EVER FENERBAHÇE

0|1
    0|0
Yükleniyor...