Siz ne düşünürdünüz?

eski erkek arkadaşım beni bi arkadaşımla gördü ve çok kızdığını anladım yüz ifadesinden benim hakkımda neler düşünüyodur merak ediyorum çünkü benim görüştüğüm hiç erkek arkadaşım yoktu normal karşıladığını düşünmüyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• vay o... grup yapıyo beni çağırmıyo hahaha :D

0|0
    0|0
    • SEN DAMARIMA DAMARIMA BASIYOSUN ama aklı selım olan aslında benım ıcın oyle bısey soyledıgı ııcın ona guler olmayanda boyle ayak uydurur

• yok ya şaka diyorum bu kadarda yapmaz ama kötü düşünür ve kızar sana

Erkekler Ne Diyor 5

• Pekte hoş şeyler düşünmemiştir sanırsam,sana karşı hala birşeyler hissediyordu öyle seni görünce bozuldu ve sinir oldu, buda olabilir...

0|0
    1|0
    • 2 ay oldu ayrılalı benı cok ıyı tanıyo kımseyle gorusmedıgım ıcın yanlıs anlamıs olabılır ama kın gudermı bana yanı kafasındakı ben deısmısmıyımdır onu merak edıyorum

• Kin gütmesede kafasındaki sen karekterine bu durum biraz zarar vermiştir,şöyle birşey düşünmüştür ''vaybee demekki yeni birini buldu artık beni kafasından tamamen çıkartmış bu kız'' ben olsam derdim bunu :)

• ne önemi varki

0|0
    0|0
  • yahu görse ne olur

annen mi

baban mı ?

o kim ki.

0|0
    0|0
    • şu an hıcbı vasfı yok ama ne bıleyım kotu oldum kı normal arkadasımlaydım

• boşver.

takılma bu gibi şeylere.

mutlu olmanı dilerim.

hakkında hayırlısı olsun.

• vay bizim hatun ayrılır ayrılmaz ortamlara akmış dıyordur pampa :D

0|0
    0|0
    • ya aynen oyle dıyodur benı gorunce dışlerını sıktı

• benım eskı hatunu 2 cocukla mıgros da bıra alırken gördüm piç piç sırıttım ne demek istediğimi anladı :D suratı düştü hemen :D belkı sana da aynı yamıstır dıslerını sıkarak :D

• Ee kendin sölüosun zaten kıskanmış sinirlenmiş. Çokta ii şeyler düşündüğünü zannetmiorum ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eski erkek arkadaşın adı üstünde, eskide kalmıs. Kafa yormana bile değmez, ne düşünürse düşünsün çok mu önemli?

0|0
    0|0
    • ne bıleyım belkı kafamda bıtıremedıgımden

• cok ayrılıp barıstık bu sondu aıleler gırdı artık araya olmaz yanı sorunlu bı ılıskımız oldugu kesın ama sevıyoduk bırbırımızı ama savasamadık

• kızda bunu bekliyodu her halde ayrılır ayrılmaz hop başkasının kollarına atmış kendini diye düşünmüştür... aman takma ne düşünürse düşünsün arkadaşımlaydım diyorsun adam olup seni tanısaydı olumsuz şeyler düşünmezdi...

0|0
    0|0
    • ah ah sardalya kardes bı bılsen nasıl bıttı ama cok kıncıdır hanı ınat yapıp benı uzmesınden korkuyorum 2 ay oldu ayrılalı

• bencede kendi kafanda bitmiş olsaydı zaten bunu takmazdın ama bitirsen daha iyi olur en kısa zamanda

• Kötü düşünmüştür

0|1
    0|0
Yükleniyor...