Galatasaray avrupaya gitmeseyi keşke ya?

ya tamam anladık uefa kupanız var ama gidip 4-5 yiyip geliyosunuz türkiyeyi temsil ediyolar bari bu kadar fazla gol yemeseler haksız mıyım

Güncellemeler:
Takım tutmuyorum

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• ana avrat küfürmü yemek istiyon da bu soruyu soruyon iki senedir biz uçurduk ülkemizi avrupada ama demir ören tffsi yabancı sınırlamasıyla bizi engelledi sağnın en iyileri ilk 18 bile giremedi bizim başkanda mal mal işler yaptı da onlar etkilemezdi bukadar

1|0
    0|0
    • hıhı çok uçtuk kupalar havada ucusuyo hahaha

• Yahu yabancı sınırlaması nasıl engelliyor sizi. 2011'de açıklandı bu yabancı kuralı. Yönetimimiz plansız hareket etti. Bu günleri düşünmeden yabancıları yığdı takıma, yerli kaliteli futbolcular almadı demiyorsunuz. Direk Tff'ye suç atıyorsunuz.

• bak canım ciğerim anlamıyon avrupada başarılı olamassa takımlarımız puuanımız düşer seneye daha az takımımız gider gs topladığı puanlarla 2 şampiyonlar ligi 4 avrupa ligi gitme hakkı verdi ülkemize

Erkekler Ne Diyor 16

• Keşke katilmasalar

0|0
    0|0
  • avrupayadan Galatasarayı al türkiyenin adı kalmaz =)
    ben hala GALATASARAYLİYİM =)

0|0
    0|0
  • gs top oynamıyordu ki zaten. futboldan anlayan herkes gs'nin yenileceğini biliyordu. klavye elimde sallamıyorum yemin ederim, ben 0-5 - 0-6 diye düşünüyordum maçtan önce. yemin ederek yazdım bunu bakın.

0|0
    0|0
  • Bizim UEFA kupamiz var. :)

0|0
    0|1
  • Birilerinin gitmesi lazım ama :) Takım harbi kötü rezil olduk...:(

0|0
    0|0
  • merak etmeyin bu sene son.
    seneye avrupanın kanaryası geliyor

0|0
    0|0
  • Bak ayibogan zamanında gidip de. gruplarda 0 çekerek dünya tarihine giden fenevi elestirecegine her yıl gruptan çıkan Galatasarayi eleştiriyorsunuz ya helal olsun hakikaten nasil bir at. gözlüğü o

0|0
    0|0
  • Birileri gidecek mecbur

0|0
    0|0
  • bırakın futbol'u biz konuşalım.

0|0
    0|0
  • Kac kac la

0|0
    0|0
  • sen hangi takımlısın?

0|0
    0|0
  • Seninde baban prezervati kullanmayi akil etseydi keşke..

0|0
    0|0
  • şıkelerı paraları satın almaları turkıyede gecer sadece

0|0
    1|1
  • Sende tam chubbymişsin ya.

0|0
    0|0
  • Ama onların uefa kupası var şimdi onlar cl ye gitmicekte Başkası mı gidecek

0|0
    1|2
  • sende anandan doğmasaydın keşke...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Iste kizlar futboldan ne anlarin ta kendisi dicem ama fakesin.
    Bu hic gormedigim uyeler birden ortaya cikiyor nedense galatasarayin mac aksamlari. Birden turuyorlar :D

0|0
    0|0
  • Bence iyi oldu , ben avrupada yasiyorum ve GS'LE GURUR duyuyorum , fenerbahceliyim ama , cunku bir turk takimi ve avrupada herseyini sergiliyo.. oraya gelebilmek. bile birseydir

0|0
    0|0
  • bu kadar cok dusunuyosan ya takimindan basarili olmasini bekle ya da serefli olmayi bekle

0|0
    0|1
Yükleniyor...