Koskoca 90 Dakikada Tek Pozizyonumuz Yok Maç Hakkında Düşünceleriniz Neler? Galatasarayı Ruhsuz Oynatıyo Bu İtalyanlar?

90 dakika pozizyona giremezmi koskoca Galatasaray en başından beri diyoruz gitsin artık şu adam başımızdan Fener maçından belliydi böle olacağı zaten. Nese ne artık en kötü gün bugünse inadına Galatasaray!!

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynen inadına galatasaray ama şu bir gerçekki bu prandelli denen herif olsa olsa koyun çobanı olur bundan gs ye td falan olmaz yahu arkadaş dünyanın neresinde görülmüş 3.0 gerideyken takımın sol bekini çıkarıp sol açığını sağ beke almak hadi hemşerim hadi inşallah bu haftaki lig maçı son olur ve yeni yönetimin ilk icraıtı bunu göndermek olur çünkü benim tahammülüm kalmadı

1|1
    0|0
    • Tarığı forvet diye aldık adamı sağ bek oynatıyo gülelimmi napalım artık :)

• Pardon yasin dicektim forvet ve sol açık oynuyodu o adam sağ bek yaratmaya çalışıyo isimler karışmış.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir takim Daha kotu oynayamazdi

0|1
    0|0
  • italyanlar ünal aysali...

0|1
    0|0
  • Kanada sadece bek oyuncuları ile cikarsan ki bunlardan birisi Tarık Camdalı.
    İki sezondur oynamayan Hamit ile cikarsan.
    2-2-4-2 diye futbol tarihinde görülmemiş taktik ile cikarsan.
    Olan ve bruma gibi ofansif gücü yuksek atağa cikaracak kanat oyuncularini tribüne oturtursan.
    Burak yilmazin etkisizligine dayanip Umutu oynatmazsan.
    Osmanlispora karsi bile oynayan yenilmeye mahkumsun

0|1
    0|0
    • 4 lü defans önünde 4 göbek ortasaha ve iki forvet sağ açık sol açık yok haklısın.

• Fener maçında çok mu ruhlu oynadınız :D albes atılana kadar orta sahayı geçemiyordunuz iyi gün taraftarları

0|0
    1|1
    • İyide ben ozamanda söledim kötü oynadık kazandık alves atılmasa zaten alamzdık dedim ne iyi günü en kötü gün bugünse inadına Galatasaray! En başından beri diyoruz bu adam gitmeli diye bugünmü dedik fener maçından sonrada dedik o maçtada ruhsuz oynadık sizsiniz iyi gün taraftarı derbiden sonra fenerliler yoktu burada :) Biz burdayız.

• Derbiden sonra açılan sorularda sirf Feneeliler yorum attı :D konuşma bence

• Sen ne anlatiyon ya :)

Yükleniyor...