Ben neden bu kadar şansızım ?

İnsan neden çoğu anlar da kendini yalnız ve mutsuz hisseder ?

2-3 gün öncesinde kendimi Dünya'nın en mutlu insanı olarak görürken bugün kendimi Dünya'nın en mutsuz insanı olarak görüyorum...Gelelim asıl konuya 2-3 gün öcesine kadar erkek arkadaşımdan ayrıldım(benim ilkimdi) bugünde en samimi olduğum kız arkadaşımın bir ilişkiye başladığını duydum çok mutluymuş :( sanki içimden birşeyler koptu sizce böyle bir duygu yaşamamın sebebi onun mutlu olmasını kıskanmam mı yoksa kendimin mutsuz olduğuna üzülmemden mi kaynaklanıyo ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• bende 3 ay önce ayrıldım. benim de ilkimdi. 2 yıllık bir birlikteliğimiz oldu. doğal birşey kendini mutsuz hissetmen. başlarda böyle oluyor. sonra geçiyor merak etme. ben çevrem de birbirine sarılmış sevgililer gördüğüm de de senin yakın arkadaşına karşı yaşadığın duyguları yaşıyordum. zamanla köreliyor o duygular da. henüz çok erken senin için. doğal şeyler yaşadıkların yani.

1|0
    0|0
    • İster istemez üzülüyo insan cevap için teşekkür ettim :)

• illaki üzülürsün. rica ederim :)

• geçer

0|0
    0|0
  • Mutsuzluk , benimde başıma geldi daha önce

S*ktir et deyip geçiceksiz

Her İlkin Bir Sonu Vardır unutma

0|0
    0|0
    • Ne yazık ki her ilkin bi sonu varr :(

• Neyse daha fazla uzatmayalım :)

• :D niye ne konuşuyoduk bak ikimizinde morali mode on

• sen mi şansızsın afrikada ki çocuklar mı ? Çocuklar değil mi. O zaman kendine gel mutlu ol ve onlara yardım et.

0|0
    0|0
    • Allah yardım etsin onlara ben ne yapabilirim ki...Sosyal mesaj için teşk...

• Dünyanın sonu değil.

Zamana bırak.

hakkında hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim cevap için...

• her insan ilk sevgilisinden ayrılınca bir hüzün yaşar.

kendine iyi bak.

hayırlı ramazanlar :)

• Sağolun sizede hayırlı ramazanlar :)

• yalnız günler bekliyor seni.sıkıntın bu.

0|0
    0|0
    • Yalnızlıktan nefret ediorum sağol çok destek oldun :)

• o zaman sana illa ki vakit ayıracaktır.sadece bunu yapması gerektiğini ona ima etmemeye çalış.iyi günler..

• Teşekkür ederim size de iyi günler...

• bunun şanssızlıkla alakası yok bide bu pencereden bak o cocuk demekki en bastan sevmemişki ayrıldıktan sonra başkasıyla birlikte olmuş bence sevinmeisin ama geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Yanlış anladığınız beyfendi sorumu bi daha okuyunuz ayrıldıgım erkek arkadaşım başka biriyle çıkmıyo...

Kızlar Ne Diyor 1

• Profil resmindeki maymun çokk şirin ya Allahım yerim:) yeriiimmmmmmmmmmmmmmmmmmm:D:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...