Noluyor bu Galatasaraya?

Sorun nerde abi ya. yönetim mi futbolcu mu teknik direktör mü? ne bunların derdi küfretmemek için zor tutuyorum kendimi. Bu ne önüne gelenden 3 4 yiyip beraber kalıyoruz kaç maçtır. Bu ne saçmalık 2 yıldır gerçekten anlam veremiyorum ya.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence yönetimden kaynaklanıyor koyun sürüsüne çobanlık yapamayacak adam gs de td olmuş bunu kasten yapıyorlar çünkü borçları iyice şişirip rivayı satacaklar çok rant var orda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Takımın kalbi -Sabrim-yok da ondan .

0|1
    0|0
  • Menapoza girdik ak

0|1
    0|0
    • Sorma ya bu nedir anasını satiyim. 2 dir italyan hoca getiriyorlar asıl kadro yedekte..

• Böyle olacağı belliydi. Onlarda hırpalandı, incindi. Sürekli düzenleri değişti üstelik artık birbirleri ile bile anlaşamıyorlar.

0|0
    0|0
  • Teknik direktör.

0|0
    0|0
  • Iyide bu tehlikeyi Fener maçında görmediniz mi? Sanki Fener sahasında oynuyordu tabi alves atılana kadar sizi gün taraftarı

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Takım olarak galatasarayı tutardım fanatik değilimdir ilk 11 kimdir bilmem arada derbi olursa izlerdim hani sorduklarında galatasaraylıyım derdim artık takımda tutmuyorum sayelerinde :)

0|0
    0|0
  • galatasaraya birşey olduğu yok bu galatasaray normal bir galatasaray.
    sadece fatih terimle biraz vites yükseltiyor terim olmayınca normal vasat haline dönüyor.

0|0
    0|0
  • Galatasarayımı bu hale sokanlar utansın.
    Bu yıl bu takımın bu hale gelmesinde emeği geçen tüm gereksizler gitsede kurtulsak.
    Ünal inşallah giderken yanına prandelliyide alır

0|0
    0|0
Yükleniyor...