Ne çok Galatasaray düşmanı varmış?

neticede bir Türk takımı bu şekilde dalga konusu olması normal mi sizce?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Evet iyilerin düşmanı çok olur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ben hala GALATASARAYLİYİM =)

1|1
    0|0
  • Kusura bakma ama galatasaray futbol takımı her zaman karaktersizler topluluğu olmuştur... melosu, selcuğu, burak'ı, ebue'si, fatih terim'i, ünal aysal'ı, tribünde israil bayrağı açan sırf üstünde beşiktaş atkısı var diye mühendis oktayı 15 kişiyle öldüren adi taraftarı işte bu kadar karaktersizler... fransa dölleri... lafım sana değil ama böyle adileri var... bu yüzden desteklemem desteklemek xorundada değilim

1|1
    1|0
    • Kapat cenenı hırsız karsısındakını hırsız zannedermıs, siz kendınızden bahsedıyorsunuz galıba

• Gizli kullanıcı. Cesaretin olsa biraz, gizli yazmazdın bu yorumu. Ama gizli yazdın. Neden biliyor musun? Çünkü korkağın tekisin :))) Sonuna kadar Cim-bom-bom.

• @burakaslanpay buyur kardeş sizin neyinizden korkacam olurda bir cimbomlu küfür eder de ona göre cevap veririm diye gizledim

• Sabri reislede dalga geçmeyin. !

1|0
    0|0
  • Evet Normal

0|1
    1|0
  • Herkes bunu diyor kaybeden kendi takimi olunca diger biri kaybedince hic ilgileri kalmiyor yahu

1|0
    0|0
  • 3-0 :(

0|1
    1|0
  • O dalga geçen mallar donsunde kendilerini baksınlar uA

1|0
    0|0
  • kardeş boş ver kafa olsa dalga geçmezler yarın birgün bir türk takımı ön eleme oynayınca görürüm herkesi ben üzüldüm şahsen : dipnot => BEŞİKTAŞLIYIM

0|1
    0|0
  • Cünkü zamanında cok koymus

1|0
    0|2
  • Norrmal 4 buyuklerın hepsıyle alay edılıyor yenılınce fazla takmamak gerek

0|0
    0|0
  • Fransızlara üzülmem

0|0
    1|1
  • Türk takımı derken?