Reus' un gölu neydi öyle :D?

Sneijder'in attığı yerden taksi 10 lira yazıyor diyenler. Reus'un attığı yerden taksici "abi bu saatte oraya gidemem" diyor :))

Maç kaç kaç biter sizce?6-0 alır dortmund ilk golde 6. Dakikada geldi, tesaduf mü bu? :D

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• ZDF TV │Alman spiker: GS, Türkiye'de Fenerbahçe'ye kurulan komplodan dolayı şampiyonlar liginde yer alıyor!

Gün gelecek yerlerde sürüneceksin gs... Bu daha iyi günlerin Fener'in elinden iyi kurtuldun bak çıkıyor ahııı.

1|2
    0|0
    • Bu daha onların iyi günleri Fener son dakikalarda attıkları şutlarla yendiklerinde de dedik ligde bu futbolla ilk 10a bile giremeyecekler Fenerin ahı çıkıyor :D her mac en az 5 gol yiyorlar hahahaha

• Inşallah senelerce gidemezler clye zaten 3 senedir haksız yere gidiyorlar 6s herşeyin en kötüsünü hak ediyor ts ile bir olup Feneri resmen tarihe gömmek istediler ama başaramadılar Feneei yıkamadılar :) küllerimizden yeniden doğuyoruz 6s ise batma tehlikesi yaşıyor beter olsunlar!

• Sabır hepsi olacak. Onlar başlarındaki o teknik adamla zaten ligde çok puan kaybederler. Fener ise oynadığı o futbol ile liderliği kısa sürede eline alır. Rahat yani :)

Erkekler Ne Diyor 8

• yahu sikeci takimlarin avrupa isi ne, isterse , ronaldoyu , messiyi, suarezi barin koadronuzda sikecisiniz, olay bitmistir, not 2-1 o macta snader topa rusvet vermis demi :) sanki cok iyi top oynuyolarda atip tutuyonuz , siz oynasaydiniz 5-0 olurdu bahceniz portakal dolurdu :)

0|0
    1|0
  • Ben fanatik fenerliyim ama ulan neden bu sevgi bu yil yunanlilar belcikalilar bizi gecse sampiyonlar ligine direk gidemiycez galatasardayn nefret ediyorum ama elin hristiyani neden tutum umrumda değil uzulmedim ama bana FENER - GS MACİNDA SEVİNC LAZİMDİ milletin seyiyle gerdeğe girmek sevmem odam yatağim bile fener ama karaktersiz olmam...

0|0
    0|0
    • Elleme kazansız yunanlar. Fener'i avrupaya yollamamak için elinden geleni yapan gs. ülke puanını yerlerde süründeren gs. Fener geçen sene gitti finali kaçırdı. Sonra gs gidiyorda ne oluyor fark yiyor ülke puanı düşüyor.

• Sen bir * sizi avrupaya bile almadılar

0|2
    1|2
    • Siz gidiyor sunuz işte 3 senedir bizim yerimize en az 5/6 yiyip ülkeyi rezil ediyor sunuz ahhahah

• güzel taksici yorumu olmuş tebrikler:))

Neyse önümüzdeki sezondan itibaren fenerbahçem avrupada oynar galatasaraylılarda takım görür.
    ülkemizin avrupa puanını biz topluyoruz bunlar eksiltiyor

0|0
    0|0
  • Tamam da yapmayalım bu kadar yazık oda Türk takımı

0|0
    1|0
    • Uuf he he :D 6sye herşey müstehaktır :D Fenerin hakkını yiyip gitmediler mi cl'e? Muzlumun ahı öyle çıkar işte aheste aheste :D

• Sen neyin kafasını yaşıyon ben Farketmez takım diyom sen ne diyon neyse
      Cahillebne kadar tartışsan kazanamazzın demişler

• Ben gsyi fransız tohumu olarak görüyorum. gs ve ts dışındaki her Türk takımını desteklerim ana bu futbola yapışmış lekeleri asla...

• türk fitbolu bitmiş matmazel

0|0
    0|0
    • Feneri bitirelim derken Türk futbolunu bitirdiler evet ;)

• fener hak ettiğini aldı, gs de böyle böyle alıyor işte. federasyon ve siyasi iradenin basiretsizliğinden türk futbolu bu hale geldi. olaya objektif bakmayı öğrenin biraz genşler

• Daha film yeni başlıyor.

• Daha beter olacaklar

1|0
    0|0
  • Şike yaptığınız kanıtlanmış'mı? İsterse 20 yesin galatasaray sen nasıl türk'sün? almanları tutacak kadar. Siz'le aynı ülkeyi paylaşmak'dan utanıyorum.

0|0
    2|2
    • Yakında aklanacaz :D herkes Fenere kumpas kurulduğunu kabul ediyor

Türkiyeyi rezilll etmekten başka işe yaramıyor sunuz ahahahhaha

• Ben demiyorum fener gitmesin ya da gitsin. Fener şike yaptığı kesinleşti cezasını çekip gidecek. Kız soru soruyor türke karşı elin gavurunu nasıl tutuyor. Bunlar nasıl türk utanç duyuyorum. Fener avrupaya gitsin yeminle cani gönülden desteklerim.

• Bende buraya yazıyorum. Seneye Fener avrupadayken gs yönetimi diğer sene fener ceza yesin diye elinden geleni yapıcak... Şike'ye zaten bir şey demiyorum aldık cezamızı. Ama hala yetmez diyecekler. Elin ülkesi şike yaptığı takımı korumaya çalışır bizimkiler Türk futbolunu batırmaya...

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen dizi izle gizlican sal bizi

0|0
    1|0
Yükleniyor...