İki gün önce gördüğüm rüyayı nasıl bildi?

Evet iki gün önce karışık bir rüya gördüm.Popom açıkta kalmıştır diye önemsemedim, kimseye anlatmadım bile. Akşam arkadaşımla telefonda konuşurken arkadaşımın yanındaki abla arkadaşıma "Sorar mısın?Farklı rüyalar görüyor mu?" dedi. Bende farklıdan kasıt nedir deyince telefonu ablaya verdi? Bir kaç gün önce Böyle Böyle bir rüya gördün mü? Dedi. Bende evet gördüğümü söyledim. Güzel bir şeye işaret bu dedi ve devam etti. Hatta abimle ilgili bir sorun vardı. Onu da bana detaylarıyla anlattı. Ya hadi dedim 3 harfli işidir ama 3 harfliler sadece doğal şeyleri görürler, benim rüyama müdahil olamazlar. Arkadaşlar bu nasıl olağanüstü bir güç ya da yetenektir? Sizinde etrafınızda bu tarz ınsanlar var mı?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Rüyalar bazen çıkıyo. Ben geçen rüyamda çok güzel bir üniversitede doktora yaptığımı ve öğretim üyesi olduğumu gördüm. Atatürk de benim hocammış. Beraber akademik çalışmalar yapıyorduk. Öyle güzeldi ki:)

Keşke rüyalar gerçek olsa:)

0|1
    0|0
    • En güzel rüya bence :) Ata'm

• Ulu Önder bir Osmanlı Subayı idi ve Osmanlı'da ilk önce din eğitimi alınırmış. Atatürk şu an siyasilerden daha müslümandı.

• Aynen öyle...

Kızlar Ne Diyor 3

• yetenekl değil 3 harflileri söylüyor ona dikkat et :)

0|0
    0|0
    • 3 harflilerin insanlarin ruyalarina girmek gibi bir yetenekleri yok ki? Belki beyin okurlar ama ruya olayi mumkun degil.

• sen öyle san insan nasıl biliyo peki ona kafa yor bnce kmse geleceği göremez rüyayı bi insan hiç göremez ama görünmez varlıklardan haber alır

• O yetenek değil canım belli ki cinleri var. Benimde var tanıdıklarımdan.

0|0
    0|0
  • cinli o cinli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...