Galatasaray ın bu hali nedir? Prandelli istifa etmeli mi?

Maç sonunda derhal Prandelli ye tekmeyi koysunlar.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kadromuz kaliteli ama gelen teknik direktörler takımı bitiriyor. Prandellinin şerefi varsa istifa eder, geçen sene mancini vardi iyiydi yine bu sene tekrar mancini olsaydi sistem oturuyordu böyle olmazdi bence. Neyse bu skor ve durum yine iti köpeği sevindiriyor..

0|1
    0|1
    • gelen gideni aratır abicim prandelli gidicek keşke gitmeseydi diyicem tıpkı mancinideki olduğu gibi Türkler adamları çok çabuk harcıyor dur birazdaha oturur bu takım prandelli takımı tanımıyorsa tanıyıcak biraz zaman sebepsiz yere aklıma geldi NKFVAS :D

• Hiç okumadım bile yazdıklarınızı 😊 64L4TAS4R4Y rezil etti ülkemizi :(

• @Bladiebla iki saattir zaten beni etiketlemiyorsun farkındayım cevap atıp bana bildirim gelmesini sağlama okumadıysan yol al hadi uza!

Kızlar Ne Diyor 2

• Selçuk kaptan sözde geri pastan başka bir şey yapmıyor. Takımda koşu yoluna pas atmak diye bir şey yok. Muslera teke tek pozisyonda çıkıp açıyı daraltması lazım orda bekliyo. Buraka hiç girmiyorum seken topu daha çok yükselterek kontrol etmeye çalışan birinden bişey beklenmez. Bir sneijder var benim için oyunu kuruyo mücadele ediyor Galatasaray ruhunu yansıtan bir oyuncu onun dışında muslera ve melo da çabalıyor genel olarak. Her futbolcunun kötü zamanı olur ama hepsinin birden sorunu varsa problem takımda ve teknik direktör de vardır. Bugünde yarında Galatasaray..

0|1
    0|1
  • Nolduuu Fener maçından sonra çok mutluydunuz :D

1|0
    0|1
    • Türk futbolu ölmüş. (Fenerli olarak sana katılıyorum:D)

• her yenildiğinde sana sırtımızı dönecek olsaydık sarının yarına laciverti koyardık biz maçı kaybettiğimize üzülmüyoruz prandellinin hatalarına üzülüyoruz NOKTA.

Erkekler Ne Diyor 14

• mancini bile daha iyiydi
    ben hala GALATASARAYLİYİM =)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe maçında göklere çıkan takım yerin dibine battı. Galip gelirseniz muhteşem bir kulüp. Mağlubiyette hakem, defans, teknik direktör, kazma oyuncular vs. İlginç.

1|0
    0|1
    • Canım fenerle dortmundu bir tutman baştan hata siz kimsiniz ki 😃 sizi de bir avrupa da görelim bir çıkında o zaman konuşalım 😃 dört gol yemek avrupadan men edilmekten daha şerefli şeref yoksunlarısınız

• Sinirli değildim ki oyuna hakim olduğumuz halde yenilseydik belki sinirlenebilirdim. Feneri de maç sonucuna göre kötülemedim zaten kötülemedim takımınızın hali ortada. Ben maça göre takım değerlendirmem.

• Maça göre takım degerlendirmiyorsan benim yorumun altında ne isi var neden aliniyorsun? :)
      Fenerin hali ortada ilk 3 e bile giremeyecek. Şampiyonluk umutları boş.

• Bence Prandelli kalmalı, daha sezon bitmedi..

0|1
    0|1
  • S.. olup gitsin şerefsiz takımın ağzına s*çtı bıraktı. Böyle defans mı olur semihte olmasa vay halimize.

0|0
    0|0
  • İstifa etmeli Türk teknik direktör istiyorum galatasaray in başında artık dünkü maluliyet pradellinin sucuydu istifa etsin defolsun gitsin !

0|0
    0|0
  • takımı kapatıp gıtsınler bu nedır boyle

0|0
    0|0
  • Haha

0|0
    0|0
  • Derhal paşam. Neymar ile Ronaldo'yu da yarin galatasaraya transfer edelim.

0|0
    0|0
  • Feneri yenerken Tebrikler Prandelli kralsın Prandelli. Dortmund çakınca İstifa Prandelli. Sizin ben taraftarlığınızı skeyim.

0|0
    0|1
  • Yazık, çok yazık. Galatasarayın 4te 1i değerindeki Olympiakos bile Juveyi 1-0 yeniyor.

0|0
    0|1
  • sorun hoca mı? yoksa tranfer diye çöpleri takıma alan okadar parayı sokağa atan aysal mı?

0|0
    0|0
  • Galatasara 10 kişi oynuyor zaten her maç. Burak malı olduğu sürece de böyle olacak.

0|0
    0|0
  • Dortmunda karşı ne bekliyordun?

0|0
    0|0
  • ruhsuz takim

0|0
    0|0
Yükleniyor...