Dortmund'u hafife alan Galatasarayımızın dramı 45 dakika?

Ben 3-1 biter demiştim ama 40. dakikada bir baktım 3 gol atmışlar bile sonunu düşünemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• 4 de biter :)

0|1
    0|0
  • Türk futbolu rezillikten başka bir şey değil. Utanç verici resmen. Bir de almanyada yaşıyorum, gerisini sen düşün.

1|1
    0|0
    • Cezanın bir şarkısı vardı bir vole atarlar dünyanın parasını kaparlar diye.. Aynen öyle.

• Kanalı değiştirmek istiyorum ama annem bırakmıyor ya. Bugün de maç sevdası tuttu kadının :))

• Haha valla galatasarayın hali harap bakalım spor yorumcuları neler diyecekler :)

• 5-1 olur maç demedi deme :D

1|0
    0|1
    • Şaşırmam :) bu akşam beyaz spor vardır izlerim komedi olacak ^^

• Kim hafife almis pardon da?

0|1
    0|1
  • Hafife aldığını sanmıyorum kimsenin. Beklenilendi.

0|0
    0|0
  • ya ben inanıyorum ki galatasaray herşeyi başarır

0|0
    1|1
  • Fenerbahçemin intikamını aldı dortmund. Yalnız salataray hiçç ama hiçç sahada yoktu. takım ruhu yok

0|2
    0|1
  • 6-1 :)

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Resmen tecavüz

0|0
    1|1
  • almanlarda bir bayerne birr de dortmunda güvenmeyeceksin.. ben 6 diyorum.. bayernle rekabete girmişler.. kim daha çok gol atacak diye.. sdafag

0|0
    0|0
  • adamlar halısahada bu kadar rahat oynayamazlardı gs bitmiş hacı ben fenerliyim ama fatih terimsiz galatasaraya takım demem

1|0
    0|0
  • Basit basit goller yedik ilk yari pozizyon yok.

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligi galatasaraya ağır geliyor

0|1
    0|0
  • Kim dedi Sana Gs dortmundu hafife aldi diye ❔❔❔ Gs Kim aq?

0|0
    0|0
  • Dortmund'u hafife alan mı ulan Galatasaray kim keko :D onlar galatasarayı hafife alır anca biraz gerçekçi olun Galatasaray kim

0|0
    0|0
  • Fener maçındaki galibiyetten sonra bu hiç iyi olmadı işte :))

0|0
    0|0
  • 4-1 4-2 biter yazıyorum buraya :)

0|0
    0|0
  • Iki gündür alman p*rnosu seyrettim fena çakıyolar yalnız. bir münih bide dortmund.

1|0
    0|0
  • Galatasaray sağlam bir Avrupa takımına asla gol atamaz. . (penaltı dışında)
    Sonuç olarak CL`de

http://www.youtube.com/watch?v=S_eUAUX11Fk

0|1
    0|0
  • Fener maçında aslan kesildiler. Tabii alves sayesinde dortmund bir faça attı oldu aslan bir kedicik.

0|0
    0|0
  • 6-0 bekliyordum :( 4-0 oldu

0|0
    0|0
  • Resmen kafayı yedim böyle defans mı olur ulan...

0|0
    0|0
  • Ben bugün bir post'umda p*rno olmaz umarım dedimde bakalım.

0|0
    0|0
  • Avrupa Fatihi.. Diye atilan mansetler vardi dedim herhalde savasa gidiyolar ama noldu aslanlar oldu tavuk :) prandelli cins adam zaten lastik markasi gibi ismi var

0|0
    0|0
  • rezalet ben muslerayı hiç bu kadar kötü görmemiştim..

0|0
    0|0
  • Tecavüz ettiler bize

0|1
    0|0
  • f macında kotu ftboldan bellıydi.

0|0
    0|0
  • olay gs, fb, bjk vs değil artık, türk takımlarının ve milli takımın avrupada başarılı olamaması oldu.
    bu federasyonla ve yönetimlerde futbol hiç bir zaman ilerlemez zaten kimseyede bir faydası yok anca kuru gürültü yapıyorlar. jürgen klop bile "başkanımız türk zihniyetinde olsa bu gün burada olmadım" demiş.
    başarı için uzun yıllar ve sabır gerekli alt yapı çok önemli ama bizde varsa yoksa yüksek paralarla yatan futbolcular var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...