İçimizde profesyonel sporcu var mı? Bir şey danışacağım da?

İçimizde profesyonel sporcu var mı? Bir şey danışacağım da

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Buyur

0|0
    0|0
    • Eliptik kondisyon bisikleti kullanıyorum şuan. Bir ay kadardır. Dün internetten araştırdım biraz da oturarak kullanılması öneriliyor bazı yerlerde. Başka bir yerde de ayakta kullanılsın diyor. Bunların hangisi doğru?

• Ayakta yapmak gayet iyi fayda gösterir lakin abartıp çok aşırıya kaçarsan iskelet sistemine zarar verebilir. Oturarak yaparsan bacaklar daha fazla efor sarfeder ama karın bölgesi için aynı şeyi söyleyemem. İki pozisyonun da işevi birbirinden farklıdır. Farklı zamanlar da iki pozisyonda da yapabilirsin.

• İlk defa bugün oturarak denedim, çok fazla zorladı. Boyum da uzun olduğundan belim falan çok fazla ağrıdı. Önceden koşuyordum sürekli, bacaklarda sıkıntım yok, göbek için çalışıyorum özellikle.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Buyur Profosyonel Yüzücüyüm sorabilirsin

0|0
    0|0
    • Eliptik kondisyon bisikleti kullanıyorum şuan. Bir ay kadardır. Dün internetten araştırdım biraz da oturarak kullanılması öneriliyor bazı yerlerde. Başka bir yerde de ayakta kullanılsın diyor. Bunların hangisi doğru?

• Belin agriyorsa zorlama bir kaç gün ara vermenide tavsiye ederim bel fıtığı da olabilir bel fıtığı bacaga vuruyor zaten dikkat et kendine

• O harekette öyle oldu. Normal şekilde 2 saat çalışsam sıkıntı olmuyor. Ayrıca bel kaslarım kuvvetlidir normalde. ATT'yim, vücut mekaniğine uygun olarak hasta taşıma falan yaptığımızdan.

Yükleniyor...