Boks kursuna gitmeli miyim?

Arkadaşlar çok yakışıklıyım sizce boks kursuna gitsem burnum falan kırılırmı? Bide şimdi aklıma geldi kızlar boks yapan erkeklerden etkilenir mi? Hoş bulurşar mı?

• Gitte ağzın burnun dağılsın !
    33% (1)20% (2)23% (3)Oy Ver
  • Gitme ya bir estetik ameliyatı dünya kadar para
    0% (0)10% (1)8% (1)Oy Ver
  • Git bee bişey olmaz.
    67% (2)70% (7)69% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Profilime girersen bu işlerden anladıgımı görürsün. Neyse, sıradan bir kursa sadece teknik öğrenmek icin gidersen hiç sıkıntı olmaz. Burnun falan kırılmaz. Dövüşmeye başlarsan kırılabilir. Ve evet kızlar hoş buluyor, ilgilerini çekiyor. Boksa alternatif dövüş sporları da düşünebilirsin.

0|0
    0|0
    • Çok sağol dostum en yakın zamanda kayıt yaptırıcam mantıklı cevabın için sağol

• Rica ederim :) illa boks istiyorsan kick boksu ya da thai boksu tavsiye ederim. 1'den fazla kişiyle kavga etmek zorunda kalırsan tekmelere çok ihtiyacın olacaktır. Şimdiden başarılar sana :)

Kızlar Ne Diyor 2

• boks'a ilgi duyuyorsan yapmalısın. kimse için değil. seviyorsan yap

0|0
    0|0
    • Kimse için değil zaten boksu severim bu yüzden gitmek istiyorum fakat tipim kayarsa bir çekiciliğim kalmaz diye korkuyorum

• kırmazlar burnunu korkma ^^ bence gitmelisin

• Spor yapan erkeklerin geneli çekicidir bence de önce bir öz güvenini azcık aldırsanda mı kursa başlasan napsan? :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Spor yap kaslı şekilli vücutun olsun ne gerek war boksa :D

0|0
    0|0
    • Dostum vücut geliştirme yapınca hantallaşıyosun ya. Batoz gibi adamların sayak yediğini çok gördüm.

Yükleniyor...