Kapat

Spordan gelip acıkmak?

Bir şey yenmez ki bu saatte özellikle sporun üstüne
Nasıl karnımı susturum?
Psikolojik olma ihtimali nedir?
Cevapları alayım

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• mısır patlağı gibi ezilmiş, yuvarlak bir ürün var, eti form ailesinin. ye zaten ağzının tadı da kaçıyor bir bardak su iç şişiyor miden.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Spordan sonra acıkmak çok doğaldır, çünkü sporla birlikte harcanan enerji artmıştır. Psikolojik değil fizyolojiktir. Tabii, acıkmamanız da mümkündür ancak bu ayrı bir konu. Spordan sonraki öğüne kitabımda özel olarak yer ayırmıştım, okumanızı öneririm. Spora devam, başarılar!

1|0
    0|0
  • Kruvasan ye :)

1|0
    0|0
  • Sporda 1 saatte verdiğin 200 kaloriyi, 5 dakikada 500 kalori olarak alma Eynamcım, dayan=)

1|0
    0|0
  • Spordan sonra birşeyler yemelisin. Kaybettiğini gücü toplamak için. Saate bakma biraz geç uyu sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • protein ye, haşlanmış yağsız, sossuz tavuk

1|0
    0|0
  • ben gece 2-3 te yemek yiyorum 64kg de milim oynamıyor :(
    cevap nefes almak gibi birşey az birşey sebze yeşillik domates zeytinyağı peynir...

1|0
    0|0
  • Meyve yenir ben yiyorum hic sorun olmuyor

1|0
    0|0
    • Bu saatte meyve yemek zararlı, hele spor yapan birisi kesinlikle yememeli. Meyvede şeker var

• Seker cogu yemekte var dogal oldugu icin problem olacagini zannetmiyorum meyvenin

• Spor yapıyorsan 3 beyazdan uzak duracaksın.
      Un-Şeker-Tuz

• Cherliston biber salatalık maydanoz marul :)

1|0
    0|0
  • Evde bu durumlar ıcın etı kraker bulundur, hem lifli doyuruyor hemde kalorisi az kilo aldırmıyor.

1|0
    0|0
  • Yağsız light süt içsene :)

0|1
    0|0
    • aynen bencede

• On aydır falan yapıyorum, çok araştırırım. Soracağın bir şey olursa çekinme :) Seve seve yardımcı olurum

• Tamamdır 2 hafta oldu benimde
      Yeni alışıyorum ama acıktırıyor :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...