Fitnesa gidiyorum, çok zayıfım sizce hızlı kilo aldırıcı hangi hapı kullanmalıyım? ve protein mi yoksa karbonhidratmı kullanmalıyım?

fitnesa gidiyorum, çok zayıfım sizce hızlı kilo aldırıcı hangi hapı kullanmalıyım? ve protein mi yoksa karbonhidratmı kullanmalıyım?

Güncellemeler:
beyler hap dediğim protein tozu falan yani.

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Aptallik olur protein tozu iceceksen hic yemedigin kadar protein alman lazim yoksa etlerin salkar mal gibi kalirsin balik yagi ic o istah aciyo onu dene zaten fitnessda yapinca sismeye baslarsin :)

0|0
    0|0
    • öyle çok hap kulanmamki sadece 1 ay toparlamak için biraz kulanmayı düşünüyorum

• hap dediğim toz yahu

• Ha yalniz iste onunla beraber cok protein alman lazim sende zayif burinoldugun icin demekki protein li yiyecekler yemiyosyn bn tavsiye etmem ne yaparsan yap sen bilirsin yardim edebilmissem ne mutly bana :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Karbonhidtar

0|0
    0|0
  • hap lardan uzak dur. Doktora gittin mi belki guatranda sorun vardir?
    eger sorun yoksa fitnesse devam protein ic kaslan kilo alirsin hem vicudun güzel bir sekile girer :)

0|0
    0|0
    • haplardan uzak dur diyosun , protein iç diyosun :D

• cicim protein hap mi? hayir. Her yemegin icinde az ya da cok var mesela az yag ile kizartilmis tavuk gögsünde kendini ineten bilgilerdire bilirsin o konuda :) dedin günde aldigin protein yetmiyor tozunu alirsin (sütten yapiliyor o ) :)

• işte tozunu deyorum ben

• Protein tozunu bir araştır derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Korbonhidrat kullan whey

0|0
    0|0
  • boy kilonu ogrenebilirmiyim bende zayıfım :D

0|0
    0|0
    • ama ben aşırı zayıfım 1.85 boy kilo 65

• KArbonhidrat ağırlıklı beslen bence.

0|0
    0|0
    • karbonhidrat hapı kulanammı?

• valla hapını bilmiyorum ama tozunu kullanan var. ama bence beslenerek al karbonhidratı

• yetişmiyo kanka

• sabırlı ol profesyöneller 10 yılını veriyor bunun için, yemekleri çok çiğnemeden yut

0|0
    0|0
    • 1 ay falan kulansam sadece toparlamak için?

• Hap sakin alma gerekirse günde 1 kutu makarna te ama hap kullanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...