Uygun kişiyi bulamayacağınızı düşünüyor musunuz?

Soru gayet açık. Yaşınız ilerledi ve "evlenme çağı" denen dönemi geçmek üzeresiniz ve bir hayat arkadaşınız yok, olma ihtimali de ufukta gözükmüyor. Ama bu doğa ikilik üzerine kurulmuş, size ne olacak? Doğal seçilim sizi eleyecek mi? Yalnızlık kaçınılmaz bir kader midir? Her insan yalnızlıktan şikayet etse de bazı insanlar kendi frekanslarından yayın yapan birilerini bulamaz? Güya iletişim çağındayız, bu yalnızlık neden?

Güncellemeler:
new anka her kıza yorum yazmazsan sevinicem
yaz yaz, özgür irade

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Yaş ilerledikçe seçim yapmakta beklentilerde zorlaşıyor maalesef..herkesin dediği gibi çok beklenti içinde olmadan çok irdelemeden karşınızdakini kabul etmeli bazı kıstaslar uyuyorsa...genelde belli yaştan sonraki birliktelikler birilerinin tavsiyesiyle olmakta...bu tavsiyeleri değerlendirmek gerekli diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • kısmetse gelir Hintten Yemenden

kısmet değilse ne gelir elden :))

• çok irdelenmeyen evliliklerin nasıl gittiği de ortada. Aşk evliliği olmadıkça ne gereği var?

Kızlar Ne Diyor 4

• düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Evleneceğimi düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • bazen öyle bir korkuya kapılıyorum yada uygun sandıgım kişini uyumsuz çıkma olasılığı da var tabiki

0|0
    0|0
  • bu gıdışle goruculere evet dıyecem:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şu anda neşeli olduğum için

senin sorunda hoşuma gittiği için

burada cevap yazanları da samimi bulduğum için

herkese yazarım :))

ama kızıyorsan beni engelle.

hayırlı ramazanlar.

0|0
    0|0
  • Beni eleyecek doğal seçilim

daha yer yüzüne gelmedi.

Yalnızlık bir seçimdir ,

kader değil !

0|0
    0|0
  • Nasip, fazla kafaya takmamak lazım :)

0|0
    0|0
  • öyle bir durumdaysam. üzülmem , önüme bakarım. yalnızlığa alışır , bir dağ yamacında , klübemde yaşarım. aslında hayattaki amacım da bu. yani evlenmeyi istemiyorum. Evlenmek b planı. hatta c planı

0|1
    1|0
Yükleniyor...