Supplement'ler ve Protein takviyeleri hakkında !!!?

Arkadaşlar ben zayıf biriyim 1.77 boy 60 kilodayım fitness yapıyorum ama kilo alamıyorum tabi kullanıp memnun kalanlar kilo alamayip kullananlar ve faydasını gorenler ozellıkle hangi marka ve hangi ürünlerden kullanmalıyım? ve kilo almak için tavsiyeler

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşım tavsiye etmiyoruz doğal olmayan her şey zararlı. Günümüzde bazı doktorlar bile tavsiye edebilir belki ama sen vücuduna doğal olmayan yoldan müdahale ediyorsun. Adam gibi yap sporunu düzenli ve devamlı, dengeli ve doğal beslen vücudun en ideal kilosuna gelir zaten.

0|0
    0|0
    • bilader bu supplement olayı doğal bir takviyedir steroidle supplementleri karıştırmayın kimyasal değil bunlar

• bak bu supplementler tavuğun meyvelerin yulafın yumurtayı flan oğütüyor ve proteinleri az alabilen ya da ihtiyacı oldugu anda bulamıyanlara satıyor hergün tavuk yiyemıyoruz sonuçta bu hazır yemek gibi birşey elinin altında bunlar tamamen doğal tarım bakanlıgı onaylı geliyor hepsi

• Tamam demek ki en başta doğru anlamışım. Steroid falan kastetmemiştim zaten. Şimdi cevabı tekrar okuyabilirsin.

Yükleniyor...