Galatasaray- Dortmund maçı ne olur?

Galatasaray Dortmund maçı ne olur kaç fark yer galatasaray :) bence 3-1 Dortmund alır

Güncellemeler:
Ulan bir sonraki maçta da 4 yersek 4+4+4 diye döşücekler bize :)

0|0
8|25

En İyi Kız Görüşü

• dortmund kendi ligindeki sonuclar pek ic acisi olmasada bügünki mac ya 1 farkla dortmund kazanir ya da büyük ihtimal berabere bitter. yani kisacasi galatasarayin bu maci alicagini pek sanmiyorum :D

0|1
    0|0
    • Aynen. bu arada bir kız olarak maçları takip etmen beni sevindirdi :)

• Bunlar bir gün düzelir mi acep :)

• bilemiyorum sanmiyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• Galatasaray-Dörtmund maçı demek istemiştin herhalde=)

1|1
    0|1
  • 6S köpek kulübesinde zırlıyor su an :D:D:D

0|0
    0|3
    • annen de kucağımda ağlıyor , çok büyükmüş.

• get the f u c k out of here...

• O kadar ingilizcem yok :)

• Umarım aslanım parçalar

0|0
    0|0
  • Yavas, yemili memeli konusman cirkin bir kere :). Ve Galasatarayin bu aksam basariligi olucagini dusunuyorum, fb galibiyeti motive etmistir :)))

0|0
    0|0
    • What the f.. ne alaka öyle bişi demedim her neyden bahsediyosan. Endiselenme tahmin ettiğinden çok daha fazla galatasaraylıyım

• Sakin ol genc.. Endise yok, ben bir koyu GS taraftari olarak sahsen takimim kac fark yer diye bir soru sormazdim :) Saygilar ve Takimimiza basarilar !

• Ahaha sen onu ciddiye mi aldın o esprili bir söyleyiş. oraya takımımız kaç fark atar yazamazdım. Mesela sınava giricem sınavdan kötü almayacagımı biliyorum ama yine de diyorum ki sınav bana giricek falan yani. her zaman en kötü ihtimali göz önünde tutuyorum.

• Bilmem kac fark yer :)

0|0
    0|0
    • İnşallah iyi maç olur ya bu hafta kazandık derbide burdan da alnımız ak çıkarız

• Bana Göre Yenilgi Olur... Fikirler Özgürdür İtiraz Yok..

0|0
    0|0
    • Maç bitti zaten ve dediğim skor oluyoda az kala. bu arada fikirlere saygım sonsuz :)

• Televizyon veriyormu veriyorsa hangi kanal?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

Yükleniyor...