Galatasaray - Dordmund CL maci?

Sizce bugun ku mac ne olur? Skor tahmini ve yorumlarinizi bekliyorum.. iddaa oyniycam da :))

0|0
13|48

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 48

• Sistem de galatasaray deniyecem ben.

0|2
    0|0
  • Handikaplı dortmund basar.

0|1
    0|0
  • Kaybedicez galiba anasını satayım. Herif takımın içine etti resmen, 2 tane sağlam kanat oyuncumuz var Olcan ve Bruma, ikisini de kesmiş. Sneijder boş alan bulunca neler yapabiliyor Fener maçında gösterdi. Bir futbol cahili bile o maçtan sonra Sneijder'e boş alan yaratabilmek için 4-4-1-1 ile çıkar sahaya. Sneijder'i serbest oynatarak Bruma-Olcan ve Telles-Tarık bindirmeleri ile rakibi kendi sahasında boğar.

Sneijder ise yakaladığı boşluklarla harikalar yaratabilir. Ama hala diretiyoruz bu adamda. İtalyan futbolu çöküşte, geçen sene İtalya'nın en iyi takımını tokatladık. Dün Bayern 7 attı Roma'ya, hem de Roma'da. Biz ise Seria A'nın Hikmet Karaman'ını takımın başına getirdik. Allah sonumuzu hayır etsin.

0|0
    0|0
  • Basit hata yapmayip girdigi pozisyonlari degerlendirrse istedigi sonucu alir Gs Dortmund moral olarak bozuk bunu degerlendirmeli yeter ki reus ve mikiteryani dikkat !!

0|0
    0|0
  • 0-2 Dortmund alır. GS gol atamaz. Ancak sneijder uzaktan pozisyon bulabilirse belki bir gol pozisyonu olabilir.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • bir bitmediniz mk. Koyduklarimizin acısı kolay çıkmıyor siz de haklısınız.

• 0-2 MS Dortmud alır. .

0|1
    0|0
  • Galatasaray mucizelerin takimidir heran hersey olabilir. Ama anlasilan yine Dortmunu yenersek inleme sesi baskalarindan cikacak.

0|0
    0|0
  • Gönül rahatlığıyla evini arabanı satıp galatasaray yenilmez seçeneğini işaretleyebilirsin. kazancından kardeşine de bir yüzde ver. Fenerbahçeliyim ama bu maçı galatasaray kaybetmez.
    Başarılar

0|0
    0|0
  • 0/2 yaz ben süpriz kupon yapmadım direk 2 yazdım :D zaten 5 maç 120 tl veriyor gelirse 120 tl basıcam yarın ^^

0|0
    0|0
  • 4-2 dordmund kazanır

0|0
    0|1
  • Dortmund yener herkes bakar ;) (ben bakmayacağım... )

0|0
    0|0
  • bir galatasarayli olarak yorum yapiyorum ama objektif olmaya calisacagim. Fener macindan once olmus olsa direk dortmund derdim ancak bizim takimlarimiz biraz gazla calisir bu gazla havayi bulmusken evinde gs kaybetmez diyorum ben direk 1 cekecem. Bol sans

0|0
    0|0
  • Gs de Roma gibi olmasın :)

0|0
    0|1
  • Galatasaray alır ins.

0|0
    0|0
  • 2-1 veya 2-0 galatasaray.

stada doğru gitme zamanım geldi ;)

0|0
    0|0
  • 2-0 dortmund alıcak

0|0
    0|0
  • hazin son olur gıbı

0|0
    0|0
  • 1/1 verdim ben :) 7 oran

0|0
    0|0
  • Birader ilk yari 2 ikinci yari 0 oyna

0|0
    0|0
  • UltrAslan dünyanın en büyük taraftar grubudur bu gece herkes görecek

0|0
    0|0
    • Ua dünyanın en iyi "İyi Gün Taraftarıdır" desen belki inandırıcı olurdu be. çArşı'nın şeyindeki kıl olamaz ultravestiler.

• Iyi günde kötü günde ölümune galatasaray ulan ! Sizide gördük kötü giderken başkana ana bacı küfürler stada sokmadınız kendi başkanınızı ırkçı Kopekler sizi biz kuş avliyoz abisi artık kabul edin TÜRKİYEDIR GALATASARAY

• Irkçı mı. Hadi abisi senle konuşulmaz. DÖRTmund gösterdi Türkiye'yi. Bakalım Prandelliye neler saydırıcaksınız.

• 1-2 Dortmund

0|0
    0|0
  • Sneijder'den bir hareket bekliyoruz :D

0|0
    0|0
  • Aklınızdan çıkartmayın TÜRKİYEDİR GALATASARAY ulAn!!!

0|0
    0|0
  • Galatasarayım yensede yenilsede gönlümüzde her zaman ayrı yeri var.

Maca gelecek olursak, galatasaray 2-1 yener veya 2-2 beraber kalırlar

0|0
    0|0
  • 1-2 olur

0|0
    0|0
  • Futbol sevmeyen bir erkeğim :)

0|0
    0|0
  • 2-1 alırız :)

0|0
    0|0
    • Türk takımını desteklemek yerine dordmundu destekleyenlere yazıklar olsun sonuna kadar galatasaray

• Galatasaraya bastım ama beklemedeyiz. Hayırlısı. :D

0|0
    0|0
  • Dortmund - Real Madrid
    4 1
    İse
    Galatasaray maçını düşünemiyorum.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18
Yükleniyor...