Çalım atmak istiiyorummmmm?

kızlar arasında bir maçyapıcaz futbol kursuna gittiğimi söyledim ama gitmedim iyi futbol oynayarım ayağımın hızlı şut çekerim ki ayağımın dışıylada hızlı vururum ama çalım atamam çünkü hiç denemedim biri bana bu konmuyu nolurrrr baştan anlatsın sadece onları etkileyecek bir çalım atma tekniği istiyorum help meeeeee

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi önce topu ayağının içine alıp sonra dışar atar gibi yapıpı sonra içeri atıyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Youtube u aç ronaldinho, kaka, zidane, c. ronaldo videolarını izle yapabilirim dediğini dene. Neymar da olabilir.

0|0
    0|0
    • açtım baktım ama adamlar çok profosyonel ben sadece bir kaç tane çalım atmak yani zaten kızlar5 düz klasik vuruş yapalar sonuçta o kadar iyi oynamıyorlar defans de stoper bilmezler kızlara deddim dizilişinizi yazıp bize verin kız adını soyadını yazıp vermiş :D

• Benden iyi biliyor galiba bu kız :) stopper mıtopır falan.. vay arkadaş..

0|0
    0|0
  • Rakibine rimelin akmış de o ona bakarken geçersin:)

0|0
    0|0
  • kısa pas... basit sade oyun

0|0
    0|0
  • Vaktin varsa öğreteyim 😉

0|0
    0|0
    • ondan çok ne var anlat sen dinliyom :D

• Önce beni arıyorsun, sonra buluşuruz, sonra topu alıp sahaya inip çalışıyoruz.. İşte bütün olay bu.. Statükoyla taktiki, toplada teknik i birleştiriyoruz sonra sen sahadaki yerini alıyosun bende tribündeki.. Nasıl?

• helal sana

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...