Sevgilimden resmen soğudum

Sevgilim son zamanlarda iyice saçmalamaya başlamıştı. En son yaptığı harekette de ona karşı olan sevgimi resmen bitirdi. Tüm gün tek bir mesaj bile atmayıp,beni mesajıma da cevap vermeyip akşam seni seviyorum mesajı attı. Ve bende konuyu uzatınca ohoo ilişkimiz mesajlarla mı yürüyo dedi. Delirdim resmen. Belki gün içinde başıma bir şey geldi,canım bir şeye sıkkın,hastayım ya da ne bileyim bunun gibi bir sürü şey. Bir günaydın mesajı ya da bir nasılsın mesajı bu kadar zor mu? Niye böyle bir şey yapar ki bi erkek? Sorunlu mudur nedir yahu!

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Nette bı b*klar karstrıyodur garanti bak benmkıde böyle değsmstı aynı bi kac hafta snra cıktı nıye böyle yaptgı kendı ellermle yakaldım nette kızlarla chat yapıyomus ben aptal gbı mesaj atmasnı bekelerken uyuyo sanarken.. S*ktr ettm köpek gbı yalvardı... Sen hıc ustne gtme sakın mesaj atmıyo mu sende atma cıldrsanda atma o nasl davranıyosa sende öyle davran

0|0
    0|0
    • Öyle yapıcam artık bende şüphleniyorum ya

Erkekler Ne Diyor 5

• doğru demiş bence abartıyorsun gereksiz kapris ve ilişkiyi bozuyorsun. Siz kızlar hep aynısınız bu konularda. Bence sorun sende abartma ve sıkma karşındakini. ilişkiyi yıpratıyorsun.

0|0
    1|0
    • Ya görüşemiyoruz 2 haftadır en azından bir nasılsın mesajı çok mu? Ben mesaj atmayınca kıyamet kopardı şimdi ne değişti

• heee desene 2 haftadır görüşmüyoruz diye sende. 2 hatadır hiç arayıp sormuyorsa tamam. Ama sadece 1 gün ile sınırlıysa o zaman sen suçlusun.

• Haklıdır pampa, ama konuşacaklarınız bitmiş olabilir, çok meşgul olabilir, senden ilgi bekliyor olabilir.. Sen neden atmıyorsunda ondan nasılsın diye mesaj bekliyorsun peki?

0|0
    0|0
    • Ya yoruları okursanız görrüsünüz zaten ben attım ona da cevap vermedi. Ben çocuklar gibi oturalım mesajla birbirimize mesajla bir şeyler anlatalım demiyorum. İyi olup olmadığımı merak etmeyen bir sevgiliyi ne yapayım? Meşgulde değil tüm gün evde pc başındaydı

• Ah birde kendi derdime derman olsam " sevdiğim kız bana artık can dostumsun deyince :( "

• Senin durumdaki kişilerin en büyük hatası baştan sınırı koyamamak bence :/ Yakın olayım derken can dostu olup çıkıveriyorsun. Hiç yaşamadım tabii ama bana göre böyle

• mesajlaşmak nie çok sevionuz ben zaman kaybı olarak görüorum.mesajda anlatıcağın şeyi ara 30 dakkada anlatırsın konuşursun.en iisi aramak.

0|0
    0|0
    • Ya çok sevmiyorum anlatamıyorum heralde? Nasılsın? Bu ya istediğim bu. Gün içinde bir defa nasıl olduğumu sorsa yeter arasa bile olur yani. Yada ben srunca cevap versin

• Abartmışsın çok doğru demiş ilişki mesajla mı yürüyor belki çok meşguldü. Bu kadar abartmana gerek yoktu.

0|0
    0|0
    • Meşgul değildi tüm gün evde pc başındaydı.

• ikinizde hatalısız bence :D

• Hatam nedir?

• yani insanları kendi dilediğiniz gibi kurgulayamazsınız.

0|1
    1|0
    • ilişkiyi de tek başına yaşamazsın.

• Yani o değişsin. İlgisizleşsin. Çocukca hareketlerde bulunsun. En son mesajlarıma yanıt vermeyip mesaj atmasın. Bende tek başıma takılıym sevgilim var diye öyle mi?

• yazmıyorsa , zorlamı yazdıracaksın ? Zorla ilişki mi olur ? Ayrıl o zaman...

Kızlar Ne Diyor 5

• haklısın bence mesajlarına cevap veremediği için en azından mantıklı bi açıklama yapabilrdi hem suçlu hem güçlü

0|0
    0|0
  • Ben kız halimle sevmiyorum mesajlaşmayı, erkeklere daha angarya geliyor o yüzdendir bence.

Ama sen bunun için soğuduysan sizin ilişkiniz zaten bitmiş.

0|0
    0|0
    • Yorumları okusaydın keske bi. Ben sadece bu mesaj olayı yüzünden soğumadım. En son sabrım bunda taştı.

• Tamam sinyaller verilmeye başlanmış işte. Sen bu konuyu açtığında sinirleniyordur kesin.

• Aynen öyle ya

• idare edilme aşamsına gelmişsin.

0|0
    0|0
    • İdare edilme derken? Edilmiyorum ediyorum şu an

• mesajlaşmayı sevmiyor demek ki..

0|0
    0|0
    • 3 yıl sonra aklına gelmiş olamaz bu

• Gerçekten öyle .Birde ona bir kez söylemiştim kendine gel ben çocuk büyütmüyorum sen benim sevgilimsin diye. Aşkım haklısın bazen çok saçma davranıyorum diyor bide

• ilginç..

• Benimki de aynı şimdi ağlayacağım aklıma geldi acım :(

0|0
    0|0
    • olmuyorsa zorlamayacaksın,artık bende uğraşmayı bıraktım

Yükleniyor...