Galatasaray dortmund karşısında bu akşam ne yapar?

Bir galatasaraylı olarak duygusal değilde mantıklı düşündüğümde dortmund karşısında pek şansımız olduğunu düşünmüyorum. Adamlar çok formdalar ama yinede futbol bu belli olmaz tabi. Feneri yendik moraller yüksek olduğundan bir süpriz olabilir.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Fransızlar ve Almanlar birbirlerini hiç sevmezler:)) Maç başlamadan kavgası başlamış.
    http://youtu.be/p9b2O8bFg8

Gerçek duygularım bunlar ancak konu Türkiye'nin sportif başarısı ise, bir Fenerbahçeli olarak desteklerim. Kendi aramızda didişir dururuz biz yine maçtan sonra.. :)
    Ülkeyi Suriye'nin bir ili sanan Avrupa'ya karşı "Almanlar ezer geçer" falan filan değil de, ülke adına sağlanacak sportif başarı olarak düşünsek iyi olur.
    Yakında Avrupa ligine, Şampiyonlar ligine, Türkiye katılmasın derlerse, şaşırmayız..

0|1
    4|4

Kızlar Ne Diyor 4

• İnşallah olur bir Ts li de olsam daima türk takımlarınin destekcisiyimdir.. Bu akşam yüzümüzü güldürürler insallah😄

0|1
    0|0
  • Bence onların şansı yok, bir galatasaraylı olarak böyle düşünüyorum 😜 böyle düşünmeliyiz...

0|0
    0|0
  • hızlı oynarsak alırız gibime geliyor. feneri yendik psikolojik olarak iyiyiz defanstaki açıkları kapatarak oynar isek alırız. yani umarım.

0|0
    1|0
  • Bruma ve olcan yok, acikcasi umudum da yok. Hic soylemem boyle seyler normalde ama durum bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 3-1 yeniliriz herhalde gerçekçi olmak lazım.

2|1
    0|0
  • İns kazaniriz ama favori tabiki dortmund buda bir gercek.

1|1
    1|0
  • Galatasaray bir yapmaz. Dortmund yapar

2|1
    0|0
  • Dortmund cuyuk

2|1
    0|1
  • maçı hangi kanal veriyo

1|0
    1|0
  • belli olmaz

0|0
    1|0
  • Fransızlar yenilir

1|0
    0|0
  • Gsliyim ama kızlara cevap verip erkekleri niye sallamadin?

2|1
    0|0
  • Eline alır otururlar ne olacak. Gsliyim.

2|1
    0|0
Yükleniyor...