Esneme hareketleri ile bacaklarımı nasıl çalıştırırım? Kaç aya esnerim?

Selam yine ben...
Merhaba, evde esneme hareketleri yapıyorum bacaklarımı nasıl çalıştırarak açıcam ve kaç aya esnerim :) yardım ederseniz sevinirim

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu yazımdan çok detaylı bilgi edinebilir ve hareketleri görebilirsiniz. Başarılar: www.bodytr.com/.../...antrenman-programi-evde.html

0|1
    0|0
  • Google esneme hareketleri yazsan 1 milyar sonuç çıkar.

0|0
    0|0
  • Bu esneme işi antalyada yeni moda mı? hayır öyleyse bir antalyalı olarak ben de başlayayım hemen :)
    esneme yaşa cinsiyete göre ve kişiden kişiye değişir öncelikle nereni esnek hale getirmek istediğini tam olarak söylemelisin.

0|0
    0|0
    • 1 heryeri 2 antalyada moda değil anadolu ateşi için

• ne alaka yaaa yanında birilerinin olması sana moral vermez mi ?

• kendim yapmayı tek yapmayı seviyorum :D

• evde kendi basina yapcaksan ama ara vermeden yapcaksan bide kendini. zorlamiycaksan 1-3ay arasi etkenlere gore degisior kilona calisma satine hareketlerine gire degisr bu sure ben 23gunde acmistim ama benim dogustan gelen azda olsa esneklik yetene gim vardi. nese ama karateye felan gidersen oradaki hoca engec 1ay icinde actirir cunku hoca yukardan baski yapiyor sakin evde baskasina baski yaptirma yukardan sakat kalirsin işi bilmeyene yaptirma sonra omur boyu hayatin kararir cevrendeki hocalara sor yardimci olurlar

0|0
    0|0
  • Profilindeki yaşın gerçekmi 3 aylık sıkı bir çalışma ile seni karateci yaparım istediğin gibi bacaklarını hareket ettirebilirsin tekmeler atatarsın.

0|0
    0|0
  • oldukca esnek olduğunu düşünüyorum :) 10 dakıka ısın sonra esnersin

0|0
    0|0
  • Olduğun yerde iyice ısınmadan başlayım deme spora sonra gık diye kalırsın dostum : )) hedef koy kendine tekme çalış hızlandirir

0|0
    0|0
  • büyüynce ne olcan kızım :D ona bağlı :D coconat ben seni bir yerden gözüm kestiirio ama

0|0
    0|0
  • Yanlis geldin. ebru sallinin sayfasi iki link ilerisi :D

0|0
    0|0
    • ahahah :D

• Bence su spor minderlerinden varsa önce onu yere bir serelim :P. Sonrasını doğaçlama yap iste. yukari aşağa yukarı aşağa :)) durrrrr. Nefes. huuu. nefes. sonra yine devam :D

• Sen zahmet etme türkiye cumhuriyeti erkek nufusu esnekmeye pek hevesli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende yatakta esneme hareketleri yapıyorum şu an :)

0|0
    0|0
  • benimle beraber iyi esnersin sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...