Gizli soranların dürüstlüğüne inanmayan kaç kişi var benim gibi

En basit sorularda bile gizli soran arkadaşların dürüstlüğüne kesinlikle inanmıyorum gizli soruyorlar çünkü hayal ürünü yalan şeyler yazıyorlar gizli sormassa eğer arkadaşı olan kişi sorularına bakıp yalanını görücek ben öyle düşünüyorum ve siteden zevkim kaçmaya başlıyor sizler ne düşünüyorsunuz

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• gizli kullanıcılara çok uyuz oluyorum..cinsellikle ilgili ve olması mümkükünatsız saçma sorular soruyorlar...ben çoğunun site çalışanı olduğundan şüpheleniyorum.bir defasında bir gizli kullanıcının sorusuna cevap veriyordum..cevabımı yazmayı bitirdim,enter a bastığım anda soran gizli kullanıcının yorumu cevabımın altında belirdi..üstelik yorum verdiğim cevaba çok uygundu..işte o zaman şüphelenmeye başladım...bizi cinsel konulara yönlendirmeye çalışıyorlar..

0|0
    0|0
    • hadii cinselliği anladım ama kişilik teki basit sorularda bile gizli soruluyor ben inanmıyorum hiç birine uydurup uydurup yazıyorlar bence

• ama en cokta o sacma sapan sorular yorum aliyor ! ben soruya bakiyorum aklimin cümlelerimin ve tabi türkcemin el verdigi sürece yaziyorum , secici davraniyorum ;)

• gizli kullanıcıların saçma sorularını bu soruları cevaplamayın bunlar site çalışanıdır yazarak cevapladım..hem verdiğim cevaplar site tarafından geri alındı hem de bana uyarı mesajı gönderdiler..bu mesajları tekrarlarsanız üyeliğiniz iptal edilir diye..

Erkekler Ne Diyor 13

• Al benden de o kadar. Ama yinede hayal dünyalarında yaşamaya devam etsinler diye genelde oyunu sürdürmeyi tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Amaç soruları görüp, cevap vermek olduğu için sıkıntı olmuyor. Ama haksız da değilsiniz. İstisnalar kaideyi bozmaz ama Gizli soranların çoğu abartılı hikaye ya da romandan başka bir şey anlatmıyor : )

0|0
    0|0
  • Bakıyorsun 323525927 sorusu var ama 1 tanesi gözüküyor aynen benimde son zamanlarda dikkatimi çekiyor.

0|0
    0|0
  • Gizli soranlar o işi görev icabı yapıyorlar. Soru sormak için havadan sudan yazıyorlar..Özel durum dışında pek cevap vermiyorum..Okuyup gidiyorum..

0|0
    0|0
  • Bayanların cinsellik sorularını gizli sormasını yede cevaplamasını anlıyorum, zira sitede kontenjan fazlası sapık var. Ancak normal soruları gizli sormaları veya cevaplamalarını anlayabilmiş değilim.

Tek çözemediğim gizem bu ks de.

0|0
    0|0
    • cinselliği demiyorum gerçi ben onada açık yazıyorum cevapları ama gizliyenlere bşi demem ben cinsellik dısında aşk flort kişilik kısımlarında soru soranları gizli olarak onlara inanmıyorumm uydurup yazıyorlar bence

• hiçç sormaaaaa onlara dediklerimi yazsam buraya site kapanırrr :)))

• dur mesaj atayımda benide silmesinler :))

• evet cinsellık konusunda oluyor şaşıyorum ne sapıklar var dıyorum bence masus soruyolar hayal dunyalarına yenı fanteziler eklemek için sapık bir gençlık yetişiyor :(

0|0
    0|0
  • sitenin amaclarından biride eğlenmek. hayallerinden bir soru oluşturup sormak bence normal. gizliliğe gelince bir sorun yok

0|0
    0|0
    • uydurup uydurup hikayeler yazıyor bence bizde kafa patlatıyoruz bu hoş bişi değil ben cinselliğe bile açık cevap veriyorum

• sorunun mantığına göre cevap verirseniz. böyle ufak şeyleri kafaya takmazsınız. Sende bu gibi sana mantıksız gelen sorulara , kafa patlatmadan cevapla veya hiç cevaplama.

• Oldum olası gizli yazanlar huzursuzluk veriyor. madem kendine güvenin yok, ne dye yazıyon... Madem cesaretin yok hiç yazma..

İçlerinde bastırılmış fantezisel duyguları yansıtıyorlar...

Medeni ve Cesur olun; yada Susun:)

0|0
    0|0
    • uydurup uydurup hikayeler yazıyor bence bizde kafa patlatıyoruz ben cinselliğe bile açık cevap veriyorum

• haklısın.

0|0
    0|1
  • Farketmiyor gizli yada açık

0|0
    0|0
    • gizlilerin cinsellik dısındakı sorduğu soruların doğru olduğuna inanmıyorum ben onu demeye çalısıyorum uydurup uydurup yazıyorlar

• çoğu kişi laf olsun torba dolsun rolunu oynuyor zaten bu hayata be heee diyorum geçiyorum genelde :)

• sorun yok isteyen istediği gibi sorabilir. Dürüst olmasa ne olur ?

0|0
    0|0
    • uydurup uydurup hikayeler yazıyor ama bence bizde kafa patlatıyoruz bu hoş bişi değil ben cinselliğe bile açık cevap veriyorum

• valla ben eğleniyorum, hiç öyle kafa falan yorduğum yok. dolayısıyla bu duyguyu anlayamıyorum, idrak zafiyeti içindeyim.

• site umrum dışı

0|0
    0|0
  • Nick'e pek bakmıyorum cevap verirken ama gördüğüm zaman gizli kullanıcıların sorularına cevap vermemeye çalışıyorum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sitede tanıdığı olup da sırf sorusundan dolayı yargılanmamak için bunu yapabilir insanlar.

En basit bir şeyde bile yargılanabiliyorken, çok tuhaf gelmiyor.

Normal karşılıyorum yaptıklarını...

0|0
    0|0
    • cinsellik dısındakı aşk kişilik sorularından bahsediyorum onları gizli yapanlar uydurup söylüyorlar bence

• Öyle deme, gerçekten sırf bir kelime yüzünden bile açık arayan insanlar oluyor.

Bu yüzden şaşırmıyorum yaptıklarına.

Açık kart olmaktan dolayı çok defa taşlanmış bir insan konuşuyor :)

• basit sorularda veya cevaplarda bile kendilerini gizlemeyi sevenler var bende anlamadım neden saklanıyor böyleleri.

0|0
    0|0
  • benim için burda en azından dürüstlüğün bi önemi yok

sonucta paylasılan seylerin yaşanabiliritesi oluyor ve

ben okuyp üzerinde düşünüyrm

bu da yeter

0|0
    0|0
  • öyle düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • hayır ınannmıyorum canım.kınmse durust degıl herkes kendıbnı dusunuyo

0|0
    0|0
  • Kendince geçerli sebepleri olabilir umursamıyorum istediğim cevapları verip keyfime bakıyorum.

0|0
    0|0
  • hıc fark etmez samımı yada degıl bnde onun sorus tarzına gore cevap verrım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...