Kas ağrısına ne iyi gelir?

Biraz spor yapıyım dedim öldüm iki gündür ya nasıl geçecek bu ağrı çok hamlamışım bir anda yapınca kötü oldu var mı önerileriniz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Spora başlamadan önce ısınma hareketleriyle kendinizi spora hazırlamalısınız. Bunu dikkate almamanız hata olur. Ham bir bedenin spora başlarken önce hafif tempoyla başlaması gerekir. İlerleyen günlerde yükleme yapabilirsiniz. Önce yürüyüş gibi fitness yaparsanız daha uygun olur. Çok basit ve rahat hareketler ile vücudunuzu açabilirsiniz. Daha sonraki günlerde yoğun ve ağır bir programa geçmeniz de fayda var.

1|0
    0|0
    • işte ben direk en ağırıyla başlayınca böyle oldu :D

• Erkek arkadaşınıza selam olsun.
      Madem spor salonundan korkacak kadar kendine güveni yok o zaman birlikte gidebilirsiniz. Hem beraber vakit geçirirsiniz hem de her ikinizinde vücudu sıkılaşır. Bir taşla çok kuş.

• İş saatleri belli olsa olabilirdi :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Hamlamalarda genelde salondan kaçıp kas gevşelticimizle yatağımızda saklanırız.. Ama kesin çözüm değil. Aynı sporu bir kere daha yap. İkinci antremanda çok rahatladığını göreceksin. (Spor ağırsa ikinci antrenmanı biraz daha hafif yapabilirsin.)

0|0
    0|0
  • Soğuk bir duş ve kas gevşetici ağrıyı azda olsa keser. Hafifte olsa spor yap ödem olan yerleri açmış olursun :)

0|0
    0|0
  • Eski yanıtlarımdan bu sorunuza cevap bulabilirsiniz. Bakmanızı öneririm, detaylı anlattığımı hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • güncel hayatta hamlık dediğimiz vucudunda laktik asit birikmesi sonucu kaslarında aşırı ağrılar var. laktik asiti dağıtman için spordan sonra strechind (germe) yapman gerekiyordu. bu ağrıların yarısı kadar ağrı çekecektin. bu saatten sonra yapabileceğin 30-45 dakka arası hafif egzersiz ve streching yap. rahatlarsın.

0|0
    0|0
  • ilk 1 ay acı hissedeceksin bunun bir cozumu yok daha sonra vücudun alışacak kaslarının agrıma sebebi ise calısmaları ve hafif bir şekilde yırtılmaları bu iyi bir şey kaslarının çalıştığını görüyorsun

0|0
    0|0
  • Cesaret edebiliyorsan soğuk duş çok rahatlatıcaktır seni. Birkaç gün dinlendikten sonra tekrar antrenmana gittiğinde bu sefer çok fazla ağır çalışma.

0|0
    0|0
  • kas gevşetici al hemen...

0|0
    0|0
  • bengal sur

0|0
    0|0
  • Tantum ic bir tane :)

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici krem özellikle bengay

0|0
    0|0
  • Ayağını kaldır ve yat. Papatya çayınıda al yanına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Biraz dinlen sonra yine devam ben mekik cekicem diye Karnım yarilmisti sıcak su torbası koymuştum geçmişti yumusamisti biraz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...