Bugünkü GS maçı hakkında?

Arkadaş bu sitede bu kadar cahil insan olduğunu bilmiyordum. Resmen kız Dortmund u destekliyorum Gs İstanbul takımı çünkü demiş. İstanbul un Türkiye nin bir şehri olduğunu bilmiyor sanırım demek bile istemiyorum. Gs bugün tüm Türkiye için sahaya çıkacak bunun bilincinde olalım. Hem Real madrid Arsenal Dortmund gibi takımlarla sadece peste maç yapabilen takımların taraftarlarıda abuk subuk yorum yapmasın lütfen Haksız mıyım ya...

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Gs bugün tüm Türkiye için sahaya çıkacak bunun bilincinde olalım. Hem Real madrid Arsenal Dortmund gibi takımlarla sadece peste maç yapabilen takımların taraftarlarıda

hem bu yukarıdaki cümleyi kur hemde dortmund taraftarı kıza laf söyle bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

sonuna kadar dortmund. AAG.

0|0
    0|0
    • Vay beyinsiz vay ne güldürdün beni senin anlama kapasitene ben ☺☺o cümlenin tamamını Oku bakayım ne yazıyor

• alex in selçuk şahinin çaktıklarını çabuk çıkarmışsınız Mk beyinsizi

• Siz 1 biz 10 çakarız ne çabuk unuttunuz drogbanın zikini tuttuğunuz zamanları ☺☺

• Çekemeyenler laf atmaya çalışıyor, takımları yunanistan 3. lig takımlarıyla bile maç yapamazken bizim dortmunda real madrid e karşı oynamamız biraz koyuyor sanirim arkadaşlara :)

0|0
    0|0
  • Aslında kiskaniyorlar avrupa özürlülerin degilmi onlar :)))

0|0
    0|0
  • Biz GALATASARAYIZZZ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...