İllimunati kavramı sizce insanları etkilemek kapsamında başarılı olabiliyor mu?

illimunati ye destek veren şirket ve kuruluşların ürünlerini boykot etmek türk toplumunda sizce başarılı olabiliyormu?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• nasıl boykot edeceksin kullandığın her ürünün alt yapısını yada destek sağlayıcılarını biliyor musun? emin olabiliyor musun nerde yada kimin ürettiğine.

dün akşam dinlediğim bir sohbetten ve duyduklarımdan sonra bu boykottur uzak kalmaktır çok da mümkün olmadığını anladım. buna sadece türk toplumu dahil değil dünya üzerinde yer alan orta ve küçük çaplı ülkelerin bu durumdan kaçması imkansız.

0|0
    0|0
    • araştırılmöası gereken bir konu tabiki ama günümüzde masonlara destek veren bir çok ürünler raflarda sergilenmekte, araştırıp ve bu ürünleri almamak bir başlangıç olabilir belkide. dünyaya gelince müslüman olmayan toplumların bunu zaten kala alması beklenemez çünkü bu sadece hak din ve iman sahibi bir kalple anlaşılır...

• sen bir ülkeri de araştır arkadaşım!

• zannetmiyorum ülkerin böle bişey yapmasını ama dediğin doğrultusunda düşünürüsek ameller niyetlere göredir diyelim ve doğru yoldan şaşmayalım yorumların ve zaman ayırdığın için ayrıca teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 1

• ilginç bi konu. evet ben de boykot edeceğim elimden geldiğince

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• amerikan derin devletinin çıkarıp,masonların üstüne attığı bir kavram.yok öyle birşey.illuminati kelimesini tersten google a yazınca ne çıkıyor bak

0|0
    0|0
    • gizliden masonluk zaten kavrama çok takılma insanları ayakta uyutmak için düzenlenmiş komplo benim demek istediğim masonların ceplerine para girmesi.

• İlimunati denen illet evimizin içine kadar girdi. Şöyle bir bakın sanatçılardan tutunda aldığımız ürünlere kadar ilimunati illetine bulaşmış durumda. Ama bunları biz hayranlıkla ya da bilmeden kullanıyor, takip ediyoruz. Türk toplumu olarak değil, dünya toplumu olarak buna dur denmezse ilerisi çok büyük felaketlere neden olur.

0|0
    0|0
  • Cahilleri iyi etkiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...