Başak kadını hakkında ne düşünürsünüz?

hepinizin az biraz deneyemi vardıır yada tanıdığı bir başak kadını

neler düşünürsünüz nasıl bilirsiniz başak bayanlarını ?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• çekingen,esprili bir micazca sahiptirirler..dost canlısı,sadakat düşkünü,titiz,karamsar,kuruntulu,eleştiren,hamarat...en iyi anlaştıkları burçlar oğlak,boğadır kendi grubundan..onun dışında su grubuyla iyi anlaşır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• her burç karakteri yansıtmıyor bi çok balık var tanıdıgım ama bildiğin odun..

0|0
    0|0
  • Başak erkeği olarak çok ters değiller bana karşı.. ama erkeğe nazaran biraz daha çekingen olabilirler tanıyıncaya kadar.

1|0
    0|0
  • Aman yüz metre uzağımdan geçsinler

0|0
    0|0
  • Başak kadını hakkındaki yazımı birazdan yayınlamayı düşünüyorum beklerseniz sevinirim laskdasjdaksjdlkasjd

0|0
    0|0
  • Dengesizdirler...

0|0
    2|0
  • bu aralar çok fazla başak kadınıyla tanıştım gördümki hiçkomikdeğil ler

0|0
    2|0
  • İğrençler bence.

0|0
    0|0
  • ikizler iyidir

0|0
    0|0
  • güzelse getir.

0|0
    0|1
  • Pek çekilecek cinsten değiller. Olumlu şeyler söyleyemiycem.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Başak kadını herşeyde kusursuzluk arar, ama bu kendisinin de kusursuz olduğu anlamına gelmez. Başak kadınlarında, hiçkimsenin hiçbir işi kendileri kadar düzenli ve iyi yapamadıkları gibi değişmez bir inanç vardır.

Aynı zamanda titiz bir şekilde dakiktirler.Hata yaptığınız zaman, hatalı olduğunuzu kabul edin ve tartışmayın. Ona çiçekler götürün. Tartışmanın size hiçbir yararı olmaz, Başakla başa çıkamazsınız

Özür dilemeye gelince, az ve öz olun. Başağı hiç kimse kolay aldatamaz. Fesatlığı yoktur ama kesinlikle de aptal değildir.Onu normal haline döndürürseniz, gene o enfes tatlı kız olacak, siz de kimin kazanıp kimin kaybettiğine aldırmayacaksınız bile. Fiziksel çekiciliğinizle onu etkilemeye çalışmayın, ya da sokaklarda onu kucaklamaya kalkışmayın.

Ciddi şekilde eleştiricidir. Sizin kravatınız, saç biçiminiz, ne yaptığınız, ne söylediğiniz konusunda da o kadar eleştiricidir. Nefes almak ne kadar doğalsa, eleştirmek de onun için o kadar doğaldır.

bır basak kadını olarak bunları soyleyebılırım...

1|0
    0|0
  • en iyi anlastığım burclardan birtanesi..temizdirler,akıllı,dürüst insanlardır..genellemiyorum ama tanıdıklarımın coğu böyle.

2|0
    0|0
  • ben basak burcunda olanları sevmıyorum :S

0|0
    1|0
  • m.ali erbil : 18 yaşında

seyirci : oooovvvvffffff

m.ali: başak burcu

m.ali: istanbulda yaşıyooor

m.ali: lise meeaazunu

0|0
    0|0
  • ben başak burcuyum..çevremde başaklar var ama hepsi birbirinden kötü..:)

1|0
    0|0
  • Bende bu guruba mensubum bu kadar kılı kırk yaran bir burç daha yoktur sanırım.

1|0
    0|0
  • kıskanç mahluk diyesim geldi.

0|0
    2|0
Yükleniyor...