Ofsaytı bilmeyen kızlar bizden değildir :)

bu kzıalr ofsaytı ne zman tam doğru bilecekler sizce?

0|0
19|7

En İyi Kız Görüşü

• Allahtan bi ofsaytı biliyosun.Bu arada siz kim oluyorsunuz ?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Şöylede bi yorumu var..

Ucuzluktaki süper çantayı almak için Mango'ya girdiniz.

Sadece bir tane kalmış,o da kasanın (kale) hemen yanında.

Ama bu cantanın tek taliplisi siz değilsiniz elbette!

Çantayı gozüne kestiren diğer bir müşteri (rakip oyuncu) de sizin hemen yanınızda bitiveriyor.

İkiniz de durumun farkındasınız ve hızla kasaya (kaleye) yöneliyorsunuz.

Tam o esnada; biraz önce bluz aldığınız Zara'da ödemeyi yaptıktan

hemen sonra çalan cebinizi cevaplamak için cüzdanınızı çantanıza koymadan arkadaşınıza verdiğinizi ve onda unuttuğunuzu fark ediyorsunuz.

Bir yandan kasaya doğru koşarken diğer yandan da elinizi havaya

kaldırarak arkanızda kalan arkadasınızdan cuzdani (topu) istiyorsunuz.

Öyle bir durumdasınız ki, rakibinizin gerisinde kalırsanız kasaya daha uzak kalacağınız için avantajınızı kaybedeceksiniz ama eger arkaya gecmezseniz arkadaşınızdan uzak kalıyorsunuz ve arkadaşınız da o kalabalıkta size cüzdanınızı fırlatamıyor,herşey bir an meselesi.

Bu durumda yapmanız gereken rakibinizin arkasına geçip cüzdani (topu)almanız ve cüzdanı ele geçirdikten sonra rakibinizi gecmeye çalışmanız.

0|0
    0|0
  • Erkekleri anlamıyorum... Sadece süper lig değil, dünya devlerinin oynadığı futbolla bile yakından ilgilenip takip eden, hiçbir Galatasaray maçını kaçırmayan her maç sonrası maç özetini izleyip Telegol'ü hiç kaçırmayan bir kız olarak erkeklerin kızları ofsaytı bilmiyorlar diye küçümsemesini ve hafife almasını anlamıyorum...

0|0
    0|0
  • Çok mu önemlı ..

0|0
    0|0
  • Biz sorduğumuzda siz adam gibi anlatacaksınız o zaman :)))))

0|0
    0|0
  • gereksiz.

1|0
    0|0
  • Ben biliyorm da bi isime yaramıyor :)

1|2
    0|0
  • bilemiyoruzz :):)

0|0
    0|0
  • Domuzlar uçunca

0|1
    0|0
  • Kırmızı kar yağınca.

0|0
    0|0
  • horozlar ciftlestigi zeman.

0|1
    0|0
  • siz bizi ne sanıyosunuz yaa o.O

0|0
    0|0
  • Bilseler ne olacak?

0|0
    0|0
  • sırf sizden olmamak için ofsayt bilgilerime reset attım şuan hacıt

0|0
    0|0
  • acil mi?

0|0
    0|0
  • hadi bi anlat da bilek

0|0
    0|0
  • Ofsaytı bilen adam yap bakalım tanımını oraya buraya bakmadan bekliyorum

0|0
    0|0
  • o yeniyor mu?

0|0
    0|0
  • ofsayt nedir biliyorum, ama görsem tanımam.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet Stüdyoda gergin dakikalar.. :)

Kızlar sizin için ofsaytı anlatıyorum haydi başlayalım..

Bir magazaya girdiğini düşün. Yanında bir arkadaşın var. O kişi seninle aynı takımda yer alıyor. Karşı takımda da sevmediğin kızlar var. Lakin mağaza öylesine kalabalık, öylesine kalabalık ki anlatamam. Sende takım arkadaşınla beraber bir bluzu beğendin. Karşı takımdaki sevmediğin kişilerde aynı bluzu beğendiler. Ama siz bu bahsedilen bluzu onlardan daha önce kaptınız.Kasanın kale olduğunu düşünelim. Karşı takımdaki kızlar da kasaya ulaşmamanız için savunma yapıyorlar ve kasanın önünde dikilmiş bekliyorlar. Senin de şöyle bir planın var. Takım arkadaşına diyorsun ki; "Sen kasanın arka tarafına geç, ben sana bluzu atayım, ödemeyi yap ve bluzu alalım." Arkadaşın kasanın arkasına yani kızların arka tarafına geçiyor ve sen bluzu ona fırlatıyorsun. Bu durumda ofsayta düşersiniz. He ama böyle yapmazsanız, sevmediğin o kızlarla yüzyüze, tartışarak, çirkefleşerek aralarından sıyrılıp kasaya ulaşır, ödemeyi yaparsanız ofsayta düşmezsiniz. Ama şöyle bir şansınız da var. Sen tam bluzu fırlatacağın sırada arkadaşın kasa önünde savunma yapan kızların yanında durur ve sen fırlattığın anda koşmaya başlarsa ofsayta düşmeme ihtimaliniz var. Fakat zamanlamayı çok iyi ayarlamanız lazım. Çelişkili bir durumda gözler yan hakeme (bu durumda yan hakem kasiyer oluyor) çevrilir. Yan hakem devam etmenize izin verirse ve sizde bluzun ödemesini yapabilirseniz hem gol olur, hemde ofsayta düşmemiş olursunuz. İşte ofsayt böyle birşeydir.. yani karın doyurmaz boşverin :)

1|0
    0|0
  • futbol çok matah bi spor sankide kızlar ofsatı öğrense noolur öğrenmese sen geç sen biliyonda ne faydasını görüyon bilmediğin o kadar çok şey varken sen kızların kullandığı kozmatik ürününün markasını biliyon mu ki onlar ofsaytı bilsinler

bana katılan kızlar yorum yazssın

1|0
    1|2
    • Tribünlere oynuyorsun gizli eksiledim:)

• öle bişi yok farkında olmadan gizli işaretlemişin jack56 kullanıcı adım gerçek adım tayfun yeterince açıkmı hanımefendi

• ben ofsaytı birçok erkeğin de doğru düzgün bildiğine inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Sporu futboldan ibaret sanan insancık örneği.

1|0
    0|0
  • aha hiç bir zaman :D

0|0
    0|0
  • ii senden olmasınlar zaten

0|0
    0|0
  • ofsayt ne?

0|0
    0|0
Yükleniyor...