Kilo Vermek Acil?

Top oynuyorum boyum 186 kilom ise 86 civarı 2 hafta önce başadım futbol hayatıma geri döndüm yani yoğun koşu yapıyorum kondisyon olarak inanılmaz gerideydim fakat 2 haftada toparladım baya bi.6 7 Ay öncesine kadar 3-4 Ay BODY yaptım, baya derli toplu vucüdum yani pek yağ yok gibi diyim. Onun 2 sene öncesinde 110 kiloydum, 110dan 78-75 civarlarına kadar geriledim. Daha sonra body e başlayınca kilo aldım 82-83 oldum. Sonra 5 ay spora ara verdim, 86 cıktım, şimdi tekrar futbola başladım haftada 4,5 gün koşuyorum, Asıl sorum ben daha zayıflamak için günde TEK ÖĞÜN fazla yemeden yememeye çalışyıorum ama bazen duramıyor tıka basa yiyorum tavsiyeniz nedir? (SU İÇMEYE ÇOK ÖZEN GÖSTERİYORUM)

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• kilo verceksen eğer niyetin buysa unlu olayını bitircen sebze protein alcan. bide uzun mesafe tempolu koş günlük 1 saat koşabilirsen garanti 5 kilon var o derece

0|0
    0|0
    • Niyetim bu tabiki ekmeği 1 2 dilmi anca yiyorum :D Ama tek öğün mesela 4,5 gibi 1 kere yemek yiyip daha yemiyorum ama bazen duramıyorum yedikçe yiyesim geliyor bu tek öğünde bunu ne yapmak lazım sence?

• Yemeksiz olmaz. 3 öğünü de kaçırma ama kontrollü ye programlar var onun için internete bak. Sen bol bol koş uzun süreli tempolu. O yeter sana

Yükleniyor...