Zayıflamak için hangisi daha etkili?

Kardiyo mı plates mı arkadaslar?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Tempolu, uzun yürüyüsler en güzeli
    fakat ikisi arasinda kardiyoyu öneririm

1|0
    0|0
    • sadece yürüyüş yaparak kilo verdiniz mı

• Peki çok sagolun :) iyi geceler

• sizde sagolun iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Zayıflamak birçok etkene bağlı bir konu. Ancak basit bir yanıt vermek zorunda kalırsak sorunuza "kardiyo" diyebiliriz. Sebeplerini kitabımda açıkladım ancak temel olarak, kardiyo çalışmaları daha yüksek nabızla, daha fazla efor harcatarak yapılır ve ortalama bir pilates çalışmasına göre çok daha fazla kalori yaktırır. Bu da zayıflamak hedefindeki biri için yardımcı bir durum yaratır.

1|0
    0|0
    • Peki her gün önerir misiniz

• Yapılabilir ama ben genelde önermem, sebeplerini kitabımda açıkladım, inanın detaylı konular sebebine inmeye kalkarsak. Başarılar.

• Kardiyonun ve platesin yerleri çok farklı. Kardiyo sporcuların kilo verme dönemlerinde sıklıkla başvurduğu bir seçenek, en iyi seçenek.

1|0
    0|0
    • Hangisini önerirsin

• Tarafımca ikisini birlikte yürütebilirsin. Fakat imkanın yoksa kardiyo derim ben.

• Plates kesinlikle benim ablam 80 den 60a düştü :D

1|0
    0|0
  • Çok ye kardiyo yap

1|0
    0|0
    • Neden cok yiyeyim?

• Yani akşam yemeğinde ekmek bile fazla yeme akşam yemeğini yedikten sonra hamur işinden uzak durmalısın kek falan tavsiye etmem kuru meyve olabilir sabah spor yapıyorsan spordan önce 4-5 tane kuru kayısı 1 avuç da kuru üzüm ye sporunu yap sonrada kahvaltını sağlam bir şekilde yaparsın

• Peki çok Sağolun iyi geceler

• Az ye çok s-ç

1|0
    0|0
  • Tabiki Cardio.

0|0
    0|0
  • Yatak sporları :) Şaka bence kardiyo plates güçlendirmeye yönelik.

0|0
    0|0
  • Yüzmek bence.

0|0
    0|0
  • fitnses

0|0
    0|0
  • yememek

0|0
    0|0
  • Fitness bende gidiyorum