• Sor
  • Bence

Kilo vermek istemiyorum almak istiyorum

Arkadaşlaar ben 1.60 boyunda 45 kg yum zaten boyum fazla uzun olmadıgından fızıgım en fazla 50-53 kg tasıyabılır yanı o yakısır. anlayacagınız yalnızca 5kg alsam yeter ama ramazanda geldı tartıda bozuldu kılo aldım mı verdım mı bılmıyorum bı ara alıyorum sonra hemen verıyorum cok sınır bozucu bısey bıldıgınız kullandıgınız veya tavsıye edebılıcegınız bı ılac varsa soyleyın lutfen

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ilaç kullanma bu bir iki kiloyu yağ olarak alırsın vücudunda fazla durur 1 kilo yağ voleybol topu kadar hacme sahipken bir kilo kas tenis topunun hacmine sahip vücuduna 5 voleybol topu kadar hacim eklersen pek yakışmaz onu iyi biliyorum ramazanın hayırlısıyla atlat ondan sonra bir yol çizersin bence

Erkekler Ne Diyor 11

• 17.57 vücut kitle endeksin.Şu an zayıfsın bu değere göre.Biraz alırsan normal değere gelirsin.Dengeli beslenir spor yaparsan sağlıklı bir şekilde alırsın eksik olan kilolarını.

• ilaç falan kullanma normal hayatına devam et vucudun kendisi için en sağlıklı olan seklini ilaçlardan daha iyi biliyor emin ol :)

• link adamın diyetini uygula hem denegeli beslenmiş olursun hemde sağlıklı ve güçlü olursun bence oldukça iyi dene

• Kilo almak istiyorsan:Cola ,hamurişi tüket ayrıca tatlıları es geçme.Yedikten sonra uyu,en doğal kilo alma şekli budur.

• ensure denen bir ilaç varmış bende yeni ogrendim simdi o ilacı alacam

• bende dün aksam sitede gezinirken gördüm onu bende almayı düsünüyorum ama pharmatonda varmıs karar veremedim sen al etkisini görürsen yaz bana

• selam bende 1.62 boyunadda 45 kiloyum...eger cozum bulursan bana e mail atarsan sevnirim arkadaiım kafkef_89_06@hotmail.com

• bır tane buldum pharmatondu adı sanırım unuttum sımdı bakarım pc ye gecınce ıstah acıyomus zıhın acıklıgı yapıyomus hem vıtamın takvıyesı olarak kullanıyorlarmıs hemde kılo aldırıyormus

• bence hiç ilaç falan kullanma :) piyasadaki cogu o tür ilaçlar saglıga zararlı zaten gazetelrde, nette yan etkilerinin insanlardaki sonuçları gösteren haberler cok çıkıyor :) sen doğal yollarla kilo almaya bak :D kilo almanı saglıyacak tavsiyem yok ama ilaç kısmında uyarmak istedim :)

• Protein ve karbonhidratı beraber al bunların yanında meyve sebze ağırlıklı beslen karpuz kavun gibi sulu ve hafif gıdalarla destekle yatmadan muhakkak bir dolu bardak süt iç .

• tavuk + pilav yürüyüş sonra uyu tatlıları ye ama yağlı yeme yağ almak istemezsin kilo almak istersin bence

• ramazan'da normal beslenerek bile kilo alabilirsin.

• normalde olmam gereken kilonun 2 katı olan birisi olarak gel benle takıl 1 haftada aldırırım :D

• azcık zayıfla ya,sağlığın için.

• sağlığım yerinde zaten herhangibi saglık sorunum yok allaha şükür vede kiloları göstermiyorum küçüklükten beri sporla ugrastıgımdan memnunum ama yakında zayıflamak için biyere yazılcam

Kızlar Ne Diyor 7

• kıyafetlerinden anlaşılır

• Sahsen butarz durumlarda kilo almak veya vermek icin tavsiye ile alinan ilaclarla aci sonlari cok duyuyoruz.. Oyuzden sana tavsiyem kimsenin ilac onerisine dikkat etme, diyetisyenle gorus.. Burdaki herkez doktor olsa sana onerse, kimse senin bagisiklik sistemini tahmin edemez.. Her konuda doktor kontrolsuz ilac almamalisin.

• cok iyi bende vermek istyrm hadi değiş tokuş yapalım

• bende 163 48ıdım 46 a dustum ramazandan dlayı bende almak ıstıyorum ama habıre dusuyorum

• bısey bulursak bunun cozumu ıcın ıletısım halınde olalım ıste sureklı mesela ben pharmaton dıye bısey buldum bıraz pahalı ama arkadasımla ortak alıcaz oda zayıf kullanıcaz bakalım ıyı gelıcekmı abısı kullanmıs bır haftada 3 kg almıs

• onu bende kullandım 2 kılo aldım şu an oructan dolayı bıraktım.oruc nedenıyle yıne 2 kılo eksıldım.evet ıyı gelıyor 40 lıra sanırsam pahalı dedıgın gıbı ama bunu bılıp bılmeden kullanmaman lazım.doktora gıt gorun derım

• yukte hafif ama pahada ağır beslen. kalorisi bol yiyecekleri tercih et. tatlı ve yağlı yiyecekleri tüket bol bol. midene cok yuklenme ama. sürekli bişeyler ye,az ve sık. maksat ağzın boş kalmasın.

• boş kalmasın boş yerler.

• Öncekileri Göster
    • benim elim dolu sen alıver iyi olur

• az ve sık kılo kaybına neden oluyor.tıka basa yememı tavsıye ettı doktor.bunu daha ok zayıflamak ısteyenlere uyguladıgını soyledı.ne kadar yesede şu an ramazan dolayısı ıle alamaz ınsan

• bende 1.60 48 kiloyum birazcık alsam fena olmaz hani ama alamıyorum alsam da istemeden veriyorum koruyamıyorum kilomu :/

• aynı dertteyız ıste :( pharmaton dıye bır ılac kullanmıs arkadasımın abısı bır haftada 3 kg aldı

• Öncekileri Göster
    • aynen oyle. ama sen onu dogal yollarlada alabılırsın bence ılaca ıhtıyacın yok

• tabikide ilaca başvurmayacağım zaten

• Dün 5 kafayıf yiyerek(1.67 boyum) 60+5 olacağım sanırım ramazanın sonuna kadar:-)keşke versem ama:-D

Yükleniyor...