Yağlanmadan kilo alınabilir mi? Böyle bir şey mümkün mü?

Son zamanlarda kilo kaybettim sporu aksatmıyorum kardio, bisiklet, yürüyüş, workout yapıyorum bunları zaten yapıyordum, fakat eksiye düşmeye başladım! Kilo almak istiyorum fakat bunu kaslardan sağlayabilirmiyim?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• elbette sağlarsın bol bol protein al. hatta proteion tozunu tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Normalde 1-2 yumurta 100gr kadar lor peyniri süt ve yoğurt yiyorum gün içinde tabi öğün dışında et varsa o öğünde süt içmiyorum mesela, peki normal şarlsrda bu yediklerim protein ihtiyacımı karşılıyormudur? Bunların yanı sıra protein tozunu da ek olarak ne kadar almalıyım?

• bak karşılamaz.
      Sabah : en az 5 yumurta (beyazı), yağsız böreklik lor (gr ayarına gerek yok kâfi derecede), çay (Şekersiz)
      Öğlen : Tavuk göğsü, balık, yağsız kırmızı et, vb.
      Akşam : ızgara (ne olduğu fark etmez), salata, vs.
      Not: Ekmek, meyve suyu , asitli içeçekler kesinlikle yok. akşamları yatarken kesinlikle yoğurt yemeni öneririm. ve unutma günde en az 2 lt Su

• Teşekkürler :) ben bir öğün ete tahammül edebiliyordum :))) çok zor olacak...

Erkekler Ne Diyor 12

• Bak başkan:D yumurtanın beyazını yüyücen sarısını hop martılara:D

1|0
    0|0
  • Yağlanmadan kilo almak mı asdgg Washington var yermısın apla sulu sulu assddfgg

0|0
    1|0
  • spor ve amino asitle mümkün

1|0
    0|0
  • Protein tozu

1|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat ederek sağlayabilirsin tabi protein ağırlıklı beslenirsen istediğin sonuca ulaşırsın. Kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • Sadece protein kilo almana yardimci olmaz vucudunun karbonhidratada ihtiyaci var ozellikle sporda yapiyorsan daha fzla ihtiyaci var

0|0
    0|0
  • Kardiyo workout yapıyorsun zaten üstüne squat yaparsan kas kütleni artırırsın et tavuk yumurta gibi besinleri bolca tüket. protein kullanma hacimlendirici creatine x3 ü dene

0|0
    0|0
  • Alırsın ama yagda mutlaka olur bence

0|0
    0|0
  • Protein takviyesi alırsan kas dokusunun hacmi artar ve kilo alırsın yağlanma da olmaz.

0|0
    0|0
  • ağırlık kaldır ve tekrarları yüksek tut böylelikle hem kas yaparsın hemde yağ yakarsın örn:4x18

0|0
    0|0
  • doğal yollarla istiyorsan spora devam ve beyaz lifli et yiyeceksin ( tavuk ve balık ) yumurtanın beyazını yiceksin. doğal beslenmeyi yapamıyorsan protein tozunu süt ile spordan önce ve sonra kullanacaksın.

0|0
    0|0
  • beslenmen zayıf beslenmene yüklen. makarna , balık, tavuk tarzı şeyler yemen lazım.

0|0
    0|0
    • Beslenmem kesinlikle zayıf değil proteine çok dikkat ediyorum, sadece yağlı ve karbonhidratlı besinleri neredeyse hiç tüketmiyorum...

• Olabilir :) özellikle spor öncesi ve sonrası proteini önemsiyorum tabi karbonhidrata sanırım bu yüzden gerek duymuyorum demekki arada yaptığım karbonhidratlı kaçamakları çoğaltabilirim :))

• aynen ben de şimdi kilo vermek istiyorum-72 den 64 e sadece protein ağırlıklı besleniyorum. biraz verdim gibi. ama bakalım.

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabi ki mümkün. Uzman bir diyetisyene danışın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...