Az önce bir soru gördüm? yanlış mı düşünüyorum?

bir kız kick boks yapak istediğini söylemiş ve herkes erkek gibi olursun kas yapar falan demiş ben de kick boks yapıyorum tabiki hafifte olsa kas yapacak spor sonuçta öyle erkek gibi yapsaydı bu gün ıvana sert hatta ve hatta adriana lima bile kick boks yapıyor model sonuçta erkek gibi görünse yapar mıydı insanları neden spordan soğutuyorlar?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• profesyonel olarak dövüşün kadınlar tanıyorum yolda görseler dipleri düşer hiçte erkek gibi olmuyorlar hiç sporla uğraşmamışların doğru bildiği yanlışlar bu sebeble spor yapmıyorlar onlara sorsan fitness içinde öyle diyorlar sonra kadının biri çıkıyor herkesin ağzının suyu akıyor kadın fitnessçı ama bu adamlara bunu anlatamazsın boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yok bunlar sorun teşkil etmez de bazı kadınlar abartıp erkekler gibi kas yapmaya kalkışıyorlar sonuç çok büyük kasları oluyor ama kadınlıktan çıkıyorlar :D

0|0
    0|0
    • erkek gibi kas da kadın da iğrenç duruyor tabi

• evet harbi hiç yakışmıyor bir kaç tane baktım da o ne ya öyle önce ve sonra diye resim koymuşlar hayvan gibi kas yapmış kız :D

• bence kaslar belli olursa yani göze çarparsa kötü bir görüntü oluşturur ama kick boks yapan kızlar çekici olur bence seni döverim havası felan :D

0|0
    0|0
  • klavyesi olan yazıyor işte

0|0
    0|0
  • Bilincsizler çünkü.

0|0
    0|0
  • vücut geliştirmediği sürece erkek gibi değil aksine taş olur taş taş

0|0
    0|0
  • Spor yapınca sexe enerji kalmıyor sanıyorlar halbuki kondisyon artıyor duvar sallanıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Milletin ne dedigine degil senin ne yaptigin onemli

0|0
    0|0
    • tabi ki öyle ama bilmedikleri için söylenilenler kafa karıştırıyor kick boks tecrübesi olmadığı için söylenilenlere acaba doğru mu diyor ve vazgeçiyorlar

• Sana katılıyorm bende yapıyorum hıcte erkek gıbı degılım:)

0|0
    0|0
  • burdaki yorumlar çok takmayın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...