Ben affettim mutluyum ya siz affeder miydiniz ?

2.5 yıllık ilişkim var arkadaşlar :) anlatacağım olay ilişkimizin 6.ayında gerçekleşmiş bir olay :) ben affettim aklıma geldikçe yanlış mı yaptım diyorm ama aklımada 3 ayda bir geliyor yinede sormak istedim sizlere :) sevgilinizin 2 face.i var birinde sizinle ilişkisi var diğerini siz kapalı biliyorsunuz .. ama bakıyorsunuz ki onu açık gördünüz .. en son paylaşım 2010da yapılmış bide bitane dha yeni yapılmış ama bi tane diğerleri hep 2010 .. diyorsunuz bana yalan mı söyledin sen şimdi ?

diyor ki yemin ederim hiç bi kötü niyetim yoktu yarın gidelim birlikte gözünün önünde kapatalım.. ertesi gün görüşemiyorsunuz okulunuz var size şifresini veriyor al kapat istediğini yap diye siz bakmiosunuz dahi mesajlarına cevap vermiyosnz .. özür dilerim ama ben sensiz yapamam :'( diye mesaj geliyor hep buna benzer mesajlar ..

sizde cevap yok bi sonra ki gün sizi internet kafeye götürüyor şifreyi girerken bakıyorsunuz ki şifre sizin adınız ve soyadınız .. giriyorsunuz fotoğraflarını kaldırıyor tüm ark. siliyor .. ismini değiştiriyor face.i donduruyor . kapatıyor . kapatmamasının sebebide önceden tüm tüm akrabalrnin çocuklk ark. orda ekli olması ilk face.i bide .. o günden sonrada sizinle ilişkisi oldg. face.e ekliyor herkesi halalarından tutun dayılarına kadar .. sizi ailesi ile tanıştırıyor çok çok güzel bi ilişki yaşatıyor özenilen çift oluyorsunz herkes tarafndan belli oluyor ailesi sizi sahipleniyor annesi ne örerse sizede örüyor .. ben bu olayı affettim siz olsanız affeder miydiniz öz. kızlar ?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• herşey olmuş bitmiş da gelmiş burda neyini arıyorsun .. hade kaybol gözüm görmesin :D :D daha ne istiyorsun kızım !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bize ne senn ilişkinden afettin ve mutluysan devamını dileriz o kadar ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayırlısı olsun

0|0
    0|0
    • affeder mıydın sen pkı canım

• allahım ya bu kadar uzun bişeyi okudum meraktan zamanıma yazık

0|0
    0|0
    • allahım ya böyle saçma bi yorumu okudum zamanıma yazık

• affetmişsin zaten. ama belli senn canın sıkılmış bahane bulmak istiyorsun ayrılmak için

0|0
    0|0
Yükleniyor...