İnternette size yönetilen negatif davranışları, sözleri önemsiyor musunuz? önemsiyorsanız neden?

bana göre çok ta fıfı yane :-). ama gördüğüm kadarıyla insanlar gerçekten birbirine kızıyor, gıcık oluyor. hiç tanımadığınız ve hatta belki tanımayacağınız insanların size olan bu tutumlarını neden önemsiyorsunuz?

yok yani benimle çok uğraşmaya çalışan oluyor da. nedenini internette kendilerine yazılanları fazlasıyla önemsemelerine veriyorum. yok çirkinsin, yok kişiliksizsin, söylesin böylesin. eee yane :-).

henüz bu olayı çözemedim. kime ne ispat çabası gençler. az sakin olun eğleniyoruz :-) ben sallamıyorum, siz de sallamayın.

cidden ya neden önemsiyorsunuz?

0|0
18|29

En İyi Erkek Görüşü

• İnternette de gerçek hayatta da aptallığa, cahilliğe hele hele böyle olmalarına rağmen ukalalık edenlere tahammülüm yok. Cehaletin verdiği cesaretle "biliyorum" edasında gezen aptallar ve atarlı ergenler mümkünse benden uzak dursunlar. Zira ne kendilerinin ne de sözde "fikirlerinin" benim için hiçbir değeri yok :)

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Internette en tilt oldugum sey klavye delikanlilaridir. Karsisinda seni gordugunde altina kaciracak insanlarin klavye basinda delikanlilik yapmalarina inan uzuluyorum ama sallamiyorum. Hakaret edenler dahi oluyor bazen. Bu insanlar sayesinde yeteneklerim gelisti kicimla gulmeyi ogrendim.

0|0
    0|0
  • Yatağıma girip ağlarken kimse duymasın diye hıçkırıklarımı bastırmak için yastığı ısırıyorum.

Gösyaşlarım anlaşılmasın diye duşa girdiğimde ağlıyorum.

Yalnız yürüyüşlere çıkıyorum,şehrin en tenha sokaklarında yüüyorum.Ağlarken görülmeyeyim diye(bir gün başıma bir iş gelecek)

En çok bana "Meriç" denmesi kalbimi kırıyor,moralimi bozuyor.En çok ona ağlıyorum...

1|0
    0|0
  • asla önemsemem yalnız yazdıklarım bilgi içeren birşeyse ve yanlışsın derse bilgimi kontrol ederim onun dışında çocukça saldırılara karnım tok

0|0
    0|0
  • ego :D

0|0
    0|0
  • TIRT yani niye önemseyelim 3 günlük dünya ne olacağı belli mi :D

0|0
    0|0
  • Duruma göre önemsiyor ve gereğini de yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Önemsiyorum maalesef gereksizce

0|0
    0|0
  • nıckı minaj gıbı buyuk dötlü hepsi..

laflarını alıp sokmak keyıf verıyor...

0|0
    0|0
  • burdan bakınca pekte önemsiyormuş gibi gözükmüyorsun.çünkü formspring olsun profilinde değişen mesajlar olsun dikkat çekmiyor değil.ama nasıl bir rüya başlar ve biterse benim için burasıda böyle.donanımhaber de daha dikkat çekici şeyler var.şu facebooktaki çiftlik oyunu ble daha çekici gerçekten yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek isterim.ergenyusların trip diye tanımladığı garip şeyleri görmek değil

0|0
    0|0
    • formspringme de habire kufreden sen miydin yahu?

• bir soru sordum diye supheci mi oldum ahaha. sen miydin dedik yahu. ne alingansin. degilim der gecersin :-)

• sende detaylara takılıyorsun.itiraf et.bu tip yaratıklarlada karşılaşacaksın zaten.empati yapabilirim ama senin yerine kendimi koyamam.karşı cins olmak kadar zor birşey yok

• Millet rahatlamaya geliyor sanki hakaret edip çıkıyorlar.

0|0
    0|0
  • merhaba ben justin bieber

1|1
    1|0
  • Önemsemem gereken insanlar var burda. Ayrıca bu olaylara senin açından bakabilmek için senin kadar rahat olmak lazım.

0|0
    0|0
  • yav ne ciddiye alcaz kahlo başka derdimizmi kalmadı. Ama bazıları gerçekten işin suyunu çıkarıyor. Bir soru soruyorsun sorunun altın abuk sabuk cevap yazıp engelliyor seni o an cevap yazamıyorum ya ks adminlerinin kulakları çok çınlıyordur.

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir.tarafıma söylenen sözleri söyleyen kişi önemli.söylediklerini önemseyip dikkate alacağım kişi belli bir saygınlığa sahip olması gerekir,onun haricinde her hangi bir şahsın söyledikleri,düşünceleri umurum olmaz.

0|0
    0|0
  • Bazı konularda tartışmaya girersem düşman bile olabiliyorum.. Fikirlerime saygı duymaları şart yoksa şarteller atıyor.

0|0
    0|0
  • Önemsenir tabi. Hakkında güzel sözler söylenince insan ne kadar mutlu olursa kötü sözler duyunca o kadar üzülür. Herkes takmam der ama o günü mutlaka kötü hissederek geçirir.

0|0
    0|0
  • madem önemsemiyosun neden soru sorarakk cevap arıyosun arkadaşım? nasılsa önemsemiceksin madem bu insanlar neden sana yanıt versinki?

0|0
    0|1
  • girsin çıksın kalbini bozma ...

0|0
    0|0
  • hani kim önemsiyor gösterin bana

0|0
    0|0
  • senin sinir olduğun kadar sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • resimdeki kedi senin mi .)))))

0|0
    0|0
  • evet neden sallıyorlar gerçekten ?

0|0
    0|0
  • ego :)

0|0
    0|0
  • yane

0|0
    0|0
  • Kimm Ben mii aSLaa :)

0|0
    0|0
  • yapılan harekete bağlı,

0|0
    0|0
    • ana avrat duz gitse neki :-) sonucta yuzune soyleyecek cesareti olamayacak ezik biri :-)

• o durumlarda genelde şikayet ederim, engellenme olayı moralimi bozuyor

• Kim bana negatif davranış sergileyebilir ki :)

0|0
    0|1
  • Hayır. Bunlara ayıracak vaktim yok. Bakarım "Hı eksi vermişler" derim devam ederim.

1|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 18

• önemsemiyorum . özellikle bu sitede biriyle tartıştıysam falan engelliyorum gidiyo sonra engelli listeme baktığımda kimi neden engellediğimi hatırlamıyorum bile

0|1
    0|0
  • İstemediğim tipler benimle eğlenmesin istemiyorum.

Eğlence varsa eğlendiğim insanlarla var olsun..

0|1
    0|0
  • bu sefer ne ictin? ksye isyan edip giden sen degilmiydin ki bi kac ay önce?

2|1
    1|0
    • yaziyi okudun mu?

• sagol cicim

• HAssas bir dönemdeysem düşen iğneye bile üzülebilirim. Burdaki olumsuz olanbir durumda haliyle etkileyebilir.

0|0
    0|0
  • Kişiliğime hakaret eden oldu mu engelliyorum bitiyor orada.

Dışarıda uğraşacak onca şey varken ona da kafa yorarsam vay halime...

0|0
    0|1
  • reelde psikolojik baskı beni çok yıpratıyor.tüm arkadaş çevremi silkelemem gerek sanırım,sanal şu sıralar kaçış benim için.umursamam.

0|0
    0|0
  • zerre kadar umrumda degil. zaten küfür lafı yetmeyen insanın kullanacagı yöntem. sen de soru acacak kadar önemsememelisin bence.

0|0
    0|0
    • cicim onemseyenler neden onemsiyor diye sordum :-)

• Internette size yonetilen negatif davranislari, sozleri onemsiyor musunuz? onemsiyorsaniz neden?

sorun bu degil mi? kopyala yapıştır yaptım.

• Negatif davranışları önemsemiyorum.. Belli olarak taktığım kişiler var sadece. Onlar "a" dese uyuz oluyorum. Yoksa nötür olduğum insanların gelipte dedikleri etkilemiyor beni.

0|0
    0|0
  • hı hı, böyle bir soru sormandan farkediliyo umursamadıgın cidden.

0|1
    0|0
  • Demet akalinin seni unuttum diye sarki yapmasina benzemis bu soru.

0|1
    0|0
  • hiç takmıyorum ben kendimi biliyorsam problem yoktur birde sanaldaysa gülüp geçerim saçmalıklara..

0|0
    0|0
  • tanıdıklarımın lafını takmıyorum tanımadıklarımınkini nedne takayım

0|0
    0|0
  • hıc umrumda degıl :)

0|0
    0|0
  • hayır.önemsemîş olsam yazmaya devam etmezdım sanırım.

0|0
    0|0
  • ister istemez önemseniyor. evet büyük salaklık ama napalım.

0|0
    0|0
  • Önemsemem gerekenleri önemsiyorum. Biri taş attı ama ıskaaaa. :)

0|0
    0|0
    • senin bana kasar o* vs gibi kullandigini hatirlamiyorum. oyle olsa engellerdim :-)

• Yapı meselesi sanırım.

• gamsız bir yapım var engel olamıyorum

0|0
    0|0
  • değer vermişsem önemserim... tanımasam da burada birşeyler paylaşıyoruz.:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...