Bu kızın amacı ne arkadaşlar acil yardım!

Arkadaşlar geçen gün başka bi fakülteden aldığım derse ilk defa gittim sınıftanda kimseyi tanımıyorum. Neyse bi çocuğun yanına oturdum onla tanıştık onunda yanında bi kız vardı. O çocukta ders sırasında beni o kızla tanıştırdı. Neyse bu kız ders arasında benimle baya bi ilgilendi birşeyler sordu öbür derse girincede beni baya bir rahat bırakmadı dersi dinleyemdim açıkçası =)

Daha sonra gel beraber müzik dinliyelim dedi ve dersin sonunda da "istersen birlikte waffle yemeye gidelim" dedi. Numarasını falan verdi.

İlk günden tanıştığın bi kız numarasını verip waffle yemeye davet ediyorsa bunun amacı ne olabilir?

Gizli hadi bugün iyi günümdeyim izinlisin =)

Güncellemeler:
Ya zaten gitmedim "dersten sonra bi arkadaşa MATLAB anlatacam" dedim "ne zaman müsait olursun" dedi. "2-3 saat sonra" dedim "O zaman haber ver aha da numaram" dedi bende "tamam" dedim ama aramadım nihaahaah =))

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• yahu üniversiteli kızları bilmiyormusunmu yarında seni tanımıyor gibi yapar hiç başına gelmedimi daha önce o an öyle esmiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• oofff kiii neee oooffffff... :))) hem de waffleeee :P Vallaaa akla ilk gelenn o waffleyi aynı tabaktan aynı kaşıkla yer bu kzz...sonra da naparr bilemiyorummm...

0|0
    0|0
  • anormal bir durum yokki kız senden cok hoşlanmış ve anlaşılan duygularını gizleyen biri degil acıkca belli eden birisi ve ilk adımı o atmak istemiş beklemedn senden hoşlanmş hiç bir amacı yok seni daha yakndan tanımak istiyor

0|0
    0|0
  • sanırım senden hoşlanmış yakından tanımak ıstıyor...

0|0
    0|0
  • gayet normal senden hoşlanmis olmali :)

0|0
    0|0
  • anormal olan nedir ?

arkadaş ediniyor ne var.

0|0
    0|0
    • Ya yok etrafında bi ton insan var ben onun yerinde olsam bunalım basar valla bi gidin derim

• Canı waffle çekmiş işte

0|0
    0|0
    • bende waffle'ı severim ama ilk defa gördüğüm birine (özellikle de karşı cinstense) gel waffle yemeye gidelim demem açıkçası

• Arkadaş olmak istemiştir- Canı çok waffle çekmiştir ve rahattır bu konuda- Seni tanımak istemiş- Dış görünüşün etkilemiş. Daha çok bulabilirim

• bunlardan hangisi?, yada hangileri? =)

• Seni tanımak istiyordur ama emin ol ciddi değildir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hocam ben wafıl mafıl anlamam ama bişeyler yiyip içmekten sonraki seans hadi gel beraber ders çalışalım demektir. sonraki seans ise ya benim oram buram ağrıyor bişey olurmu demekse eee buda eşittir (=) bu hatun sana açıkçası göz koymuş demektir kolay gelsin kardeşim hayırlı olsun yeni manitan ;))

0|0
    0|0
  • Ergen Olsaydım Su cevabı verirdim: Kesin Verecek :) (Hoşlanmıştır yani olabilir.)

0|0
    0|0
  • ne var, ilk defa girmişsin adam yerine koymuş

0|0
    0|0
  • mercimeği fırına vermek istiyor hocam bariz belli etmiş tabii yersen ;) hadi kolay gele :D

0|0
    0|0
  • biraz zaman geçsin anlarsın.sakın yiyicilerden çıkmasın

0|0
    0|0
  • adisyona atladın mı pampa :D

0|0
    0|0
    • gitmedim ki =) Arkadaşlara MATLAB anlatmaya sözüm var dedim ektim =)

• kanka sen kızlara bakma hoslanmıstır falan hikaye verecek gıbı yapıp vermeyenlerden bızım fakulte de cok var bunlardan ortam arayan kasıntı bi tip cılgın universiteli gecnlik modun da :D

Yükleniyor...