Siz olsanız ne düşünürsünüz?

Sevigilimle konuşurken bugün bana geç cevap falan veriyodu. Ve ben sorunun ne olduğunu sorunca sevap vermiyordu. Buna asılan bir kız var fatma diye. bende o kıza sordum sende fark ettin mi? çok durgun falan dedim. o da evet dedi.. ben sevgilime bakdana fatma bile fark etmiş deyince. "Fatma sana ne dedi o.O " diye tepki verdi.. Bende "birşey demedi ama o da farketmiş durgun olduğunu.. Sen ne demesini bekliyodun? Bana kalırsa fatma ile ilgili benden sakladığın bir şey var dedim o da yok falan dedi.. ben iyiyim dedi.. sonra fatmayla konuşurken "off noldu acaba yaa falan" dedim. o da bilmiyorum yaa falan dedi. bende merak etme ben yarın öğrenicem dedim.. kızın ilk tepkisi "neyi öğrenicen ! " oldu.. Bende kıllandım .. ikiside garip tepkiler verdi.. Siz olsanız nasıl tepki verirdiniz?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• biraz trip at sevgiline fatmayla da fazla muhattap olma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 5

• sen nasıl sevgiline asılan bi kıza bu kadar özelini açıyosun ve nasıl katlanıyosun nasıl yolmuyosun ne demek bu yaaaaa atı alan üsküdarı geçmiş geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bu fatma nasıl yani sevgiline asılıo mesaj atıo sen fatmayla konuşuosun falan ne iş

0|0
    0|0
    • ya fatma bizi arkadaş sanıyo. bizim sevgili olduğumuzu bilmiyo.. asılıyo falan.. ben köpürüyorum. sevgilime söyleyecek sanırım.. en doğru zamanı bekliyorum diyo o.O

• alla alla nasıl iş arkadaşım bu ya neden söylemio bu fatma çok mu önemli biri ki yani onun kırılmasını istemio valla bir gariplk var saten burdan bence sen bu işe el at valla garip geldi bana ya

• kesin bişi var .. ya ikisiyle de düzgün konuş yada 2 sininde saçını başını yol :) :)

0|0
    0|0
  • aralarında bir şey var

0|0
    0|0
  • gizliden takip ederdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...