Bütün kadınlar değil yalnızca sizin kadınınız ?

Genelleme olarak sormuyorum herhangi bir kadın değil sizin birlikte olduğunuz insan nasıl olmalı?Sizin kadınınız nasıl olmalı ?

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Beni sevsin-saysın, ben sinirli-stresli olduğumda alttan alsın, uyumlu olalım, iyi niyetli olsun, milletin içinde bana bağırmasın (evde bağırsın), sürprizlerden-şiirlerden hoşlansın, biraz duygusal olsun...

Yeter ki bir an önce karşıma çıksın, ona çok ihtiyacım var... Yalnızlık zor.

Erkek arkadaşlardan ricam sevdiklerini söylesinler, esirgemesinler..

Kız arkadaşlardan ricam sizi sevenleri hor görmeyin, aşağılamayın; sevmeye çalışın, bir şans tanıyın ikinize de.. Olmuyorsa en az acıtacak şekilde uzaklaşın...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Benim kadınım. Ben yanında yokken , namusu için erkek gibi olmalı.

Kıskandırmaya çalışmamalı , yeri gelince ağır başlı yeri gelince çocuk gibi olmalı.

(Bana) hiçbir konuda ne olursa olsun yalan söylememeli.İyi kalpli , yardımsever olmalı.

Aklında bu dünya olabilir , ama kalbinin bir köşesinde , ben öteki köşesinde (Ahiret) olmalı.

0|1
    0|0
  • Benim kadınım:

Şarap gibi yüreğime dolmalı

Kırmızı gibi damağımdan akmalı

Beyaz gibi ruhuma refahlık katmalı

Pembe gibi içime neşe saçmalı

Peynir gemime sohbet

Şarabıma peynir

Kadehime şarap

Aşkıma kadeh olmalı.

Kadehteki Latte olmalı, aşkla kahvenin birleşimi

kısaca "vanillalatte" gibi olmalı

3|0
    0|0
  • dürüst, beni düşünen, yerinde ve zamanında düşünen bencil duygular beslemeyecek ve ön yargılı olmayacak güven duygusu gelişimiş olmalı

0|0
    0|0
  • yemekten anlasın , sexten anlasın , temizlikten anlasın , becerikli akıllı , şen şakrak kafa dengim olsun , herşeye muhalafet olmasın ,azcık güzel olsun ,merhamet duygusuna sahip olsun ..

AZ önceki yazdıklarımı S*ktret 'İNSAN ' OLSUN KAFİ ..

0|0
    0|0
  • Cevabı söylemişsin zaten "Benim" olmalı sadece benim..

0|0
    0|0
  • zeki kültürlü beimle aynı siyasi görüşe sahip espiriden anlayan eğlenceli gözleri parıldayan biri olmalı

0|0
    0|0
  • evlenince anlarım sevgili hayatını sevmediğim için tam olarak bilemeyeceğim.bir tane olsun ben ona özel o bana özel olsun

1|0
    0|0
  • İç güzellik felan demicem ama zeki olsun ve öyle şımarık tiplerden olmasın orta derecede güzelliği olsun yeter bunlar.

0|0
    0|1
  • asil ve sexi

1|0
    1|1
  • böyle kımıl kımıl.. :):)

0|1
    0|0
  • Nerede ne yapacağını bilsin, somurtkan olmasın ve burnu kaf dağında olmasın bu onun elinde olanlar. Bir de görünce kalbim çarpmalı bu da kaderin cilvesi.

0|0
    0|0
  • Beni sevsin, yemek yapsın bi de.

0|0
    0|0
  • Ben o olmalıyım oda ben.

2|0
    0|0
  • sorunla alakalı yazamıyorum k. bakma ama ben takıntılı adamım bu hareketin peşini bırakmam sürekli istek yollamak zorundayım, onun için beni engelle.

0|0
    0|0
  • off off benim kadınım şöyle halden anlayan yemeğin salçasını kendi kalçasıyla karıştıran cinsten olmalı eee ne demişler aşk yolu boğazdan geçer. neyse öyle işte benim kadınım böle olmalı :((

0|0
    0|0
  • Güzel portakallı kek yapabilsin.. Kafi..

1|0
    1|0
  • Namuslu olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Sadece bana ait olmalı :)

0|0
    0|0
  • anlamsız davranışlarda bulunmayanları standartlarıma ekledim..ortalık manyak dolu

0|0
    0|0
  • ben onun ilki olayım sora hep sıcakkanlı güleryüzlü olsun beni çok sevsin

0|0
    0|0
  • Onun istediği gibi olabilmeme layık olabilendir

0|0
    0|0
  • Yalan söylemesin sakın

0|0
    0|0
  • ona baktığımda gözlerinde kendimi görmeliyim, aynı ben olmalı, hareklerim, konuşmalarım, vs. vs.

0|0
    0|1
  • İşime karışmayan söz dinleyen birisi olsun yeter:)

0|0
    2|0
  • becerikli olsun pratik olsun temiz olsun ama her şeyden önce insan olsun bende kölesi olayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...