Besyo okuyan arkadaşlar bakabilir mi?

Arkadaşlar bu sene kendi bölümünden mezun olacağım. Yine kendi okulumda Besyo okumak için üniversite sınavına hazırlanacağım. Spor yöneticiliği veya antrenörlük istiyorum. Ygs 5 türünden hazırlanmam gerekiyor fakat sınavı kazansak bile mülakatlarda kalabiliyormuşuz. Var mıdır bu bölümlerde mülakat? Nasıl yapılıyor? Yardımcı olur musunuz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yönetiminin mülakatları yoktur. Sade YGS 5'den puanla alır. Antrenörlük ise mülakatı vardır. Öğretmenlik mülakatı ile aynı seviyede galiba. Eğer öğretmenlik istiyorsan sadece KTÜ'de puanlı alım var :)

0|0
    0|0
    • Marmara Besyo için hazırlanıcam inş kazanırım. Mülakatla uğraşmak istemiyorum. Spor yöneticiliği iyi midir peki? Araştırdım gayet iyi gibi ama okuyan daha iyi bilir tabi :)

• Sen besyo okuyor musun peki?

• Hayır , okuyan yakın arkadaşlarım var Çukurova'da onlara sormuştum oradan az çok bilgim var diyelim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Kız kardeşim besyo okuyor inan girdiği okul çok zordu allaha şükür ilk seferde kazandı

0|0
    0|0
    • Hangi okul?

• Öğretmenlik mi okuyor kardeşin?

• bölümünü ikinci sınıfta seçicek öğretmenlik yok İstanbul ünide ant ve yöneticilik ama okulu marka yani sağlam okul

• Ben okumuyorum yine de bakabilirmiyim :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...