Feministler, erkeklerin icatlarını kullanmaması gerekmez mi?

Feministler, erkeklerin icatlarını kullanmaması gerekmez mi? Erkeklerden nefret ediyolarsa onların yaptıklarındanda faydalanmamarı gerektiğini düşünüyorum. mesela buna bilgisayar, araba, fön makinası, saç şampuanı ve boyası... vb hayatlarından çıkararak başlayabilirler. siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
sözüm erkek düşmanı olan feministlere

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• pampa o zaman feministelerın ölmeleri gerekir yıyecek ekmekleri bıle olmaz :D bence bu kadar acımasız olmaz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• erkek düşmanı olan erkek-kadın eşitliğini savunmaz :D kadınların üstün olmasını ister bu da feministlik dışı olur :D

0|1
    0|1
  • Buna görede şimdiki hükümeti sevmeyenlerinde ne devletin maaşını almaları gerekir nede emekliliğinden faydalanmaları gerekir.Devlet kurumlarında çalışmamaları gerekir ozaman.

Senin demek istediğin bu değilse o zaman bu sorununda buna göre pek hükmü kalmıyor

1|1
    0|0
    • devlet maaşını almaları en doğal hakkı çünkü emek var ama hükümetin yaptıklarından faydalanmamaları gerekiyor. mesela hızlı tren :D

• Neyse bu uzayıp gider.Anlayan anlar.Feminist olmak hayatını idame ettireceğin şeyleri kullanmamak değildir.Tıpkı mualiflerin yaptığı gibi

• link okumanı tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • feministlik erkek düşmalığı değil erkek-kadın eşitliğini savunmaktır.ben feministim.sen de iyi öğren anlamını :)

0|1
    0|0
  • Böyle bi soru sorduğuna göre feminism in anlamını bilmiyorsun

0|1
    0|0
  • Feministlik erkek düşmanlığı değil sadece kadın haklarını savunmaktır.

0|1
    0|0
  • kafalar kafalar.

0|0
    0|0
  • hahah mantıklı :D

0|0
    0|0
  • Erkek düşmanı kaç tane feminist tanıdın mesela.Sana açık açık bi hakaret mi ettiler.Küfür mü ettiler.Yoksa farklı şeylermi uyguladılar sana.Yani feministlerin erkek düşmanlığını nasıl açıklarsın bize.Şöyle şöyle bi felsefeleri vardır buna tam olarak vakif olduğum için soruyorum diyebilmen için gerekçelerin nedir.Açıklarmısın mantıklı bi şekilde

0|1
    0|0
    • erkeklere hakaret ettiler sadece, onlardan daha zeki olduğunu iddia ettiler.

Erkekler Ne Diyor 5

• Feminizim erkek düşmanlığı demek değildir. Erkek düşmanlığı feminizmin bir alt koludur ve her feminist öyle değildir.

Feminizm kavramsal olarak kadının haklarının erkek egemenliği tarafından yok sayılmasına karşı kadınsal örgütlenmedir. Hak edileni alma savaşıdır.

Ve ilim çinde bile olsa gidip almak gerekirse, çinliler düşmansa, ama barutu onlar bulmuşsa, savaşı kazanmak için onların barutunu kullanmak gerekebilir :)

0|0
    0|0
    • buna biz yüzsüzlük deriz

• Sözün erkek düşmanı feministlereymiş. Onlardan çok yok, ben bire bir tanışmadım. Kalan feministler sadece kadın hakları savunucularıdır ki, erkekler yaptıkları her icat için onlara bir lokma verip bir yumruk vurmuştur.

• salla gitsin herkes işine geldiği gibi davranıyor.3 kağıtçıdan bol ne var kadın erkek farketmez.

0|1
    0|0
  • savulun ülen altarın oğlu tarkan geliyor feministlere ölümm gebersin pislikler ölsünler :D

0|1
    0|0
  • zbiim yaptığımız olmasa ölürler yediği kaba pislemek olmaz madem herşey biz yapıyoruz vereceksiniz arkadaş :D

0|0
    0|0
  • nefret etmiyorlar. sadece değeri hakettiklerini ifade ediyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...