Klasik olmayan bir yalan lazım...

İşe geç kaldığım zamanlarda kullanabilceğim bir yalan lazım ama klasik olmayan arabam arızalandı,otobüsü kaçırdım v.s. v.s. olmayan...

Güncellemeler:
Genelde hep uyuyakaldım şeklinde cevaplar...Çalar saat çaldı kendimi zar zor yataktan attım duşumu aldım traşımı oldum tam evden çıkmaya hazırken uyandım hepsini tekrar yaptım deyip inception bağlasam olayı ne dersiniz?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• şimdi aslında bende çok mazret var ama bu iş için uyarmı bilmiyorum benimki okul içindi hepte yırtardım artık seviliyordm şimdi

geç kaldım mesela ilk mazeret: hocam tama kabul geç kaldım haklısınz ne isterseniz yapın ama bir sorun bakayım neden geç kaldım neden die soru hemen saten:)eğitim için ben gittiğim gibi derse bir oturdum ki bu saate kadr ders çalıştım siz annem uyandıramamış ders yaparken uyuyakalmışım bakın gözlerime diodum oda ben uykudan şişmiş gözler görüyorum işte beni anlamıyorsnz nerden bilceksnzki uyklusuzluktan şişti onlar diorrum tani oda yırttın geç geç falan hep mazeret rekoru kırardım:) az önce gönderdim ama nette sorun yaşandı çıkarsa tekrar affola:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Camış gibi uyudum alarm çaldı kapadım tekrar uyumaya devam ettim işi de pek sallamadım ve geç kaldım.

1|2
    0|0
  • ishal olmuşum de.. sık sık tuvalet bulmam gerektiğinden geçiktim dersin.. üst üste 3 gün de gider bak.. havalarda sıcak.. ötürüyom de işte..:)))

0|0
    0|0
  • is arkadasim cuma günü aradi cocugu felc gecirmis iznini 1 hafta daha uzatti ! facebook ta ekli birde baktimki antalyada tatil yapiyor !

0|0
    0|0
  • kahvaltıya misafirler vardı

0|0
    0|0
  • asansörde kaldım ?

0|0
    0|0
  • gerçeği söyle ...daha inandırıcı olur=/

0|0
    0|0
  • olmasına ihtimal verilmeyen bir yalan.

arkadaşım intihara kalkıştı gece boyunca hastenedeydim gibi.

0|0
    0|0
  • uyuyakalmışım

özür dilerim birdaha olabilir ama yapabilecek bişeyim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Rüyamda boşaldım cenabet gelemezdim be patron

4|1
    0|0
  • merakımı mağdur gör ama niye sürekli geç kalıyosun:):)

0|0
    0|0
    • Sabahları işe giderken kahvaltı yapmak için küçük şirin hoş bir pastane var orada oturup kahvaltı yapayım hemde hoşlandığım kızıda göreyim diye tek sabahları orada görebiliyorum...

• mazur kelimesi sizi mağdur etti bay nickegerekyok.

• afedersin ahdevefa kelime haznem çok geniş değildir diğer bi deyişle anlayan anladı:):)

• Ben bikere teyzeme el arabası çarptı demiştim inanmışlardı şaka yaptığımı söyledim ama:D

1|0
    1|0
Yükleniyor...